mgr Katarzyna Nawotka-Bes - Triclinium

OFERTA

mgr Katarzyna Nawotka-Bes

mgr Katarzyna Nawotka-Bes

mgr Katarzyna Nawotka-Bes

Kosmetolog.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku kosmetologia.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego.

Pomimo młodego wieku wszechstronnie doświadczony kosmetolog o kilkuletnim doświadczeniu, które nabywała m.in. w jednym z Instytutów Dr Irena Eris.

Regularnie poszerza swoje kompetencje zawodowe i umiejętności praktyczne uczestnicząc w regularnych szkoleniach wewnętrznych w Triclinium oraz zewnętrznych kursach/szkoleniach/konferencjach.

W Triclinium zajmuje się zarówno wykonywaniem wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych skóry i ciała, jak i  zabiegów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i urządzeń, w depilacji laserowej, terapii trądziku, rozstępów, poprawy kondycji skóry, cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej, rumienia, trądziku różowatego i innych.

Osoba o dużej empatii, cechująca się delikatnością, dokładnością i cierpliwością.

Zwolenniczka naturalnych i regeneracyjnych metod. W pracy stara się dobierać dla każdej osoby i każdego problemu indywidualne metody pielęgnacji i korygowania defektów. Nowe terapie/urządzenia/programy zabiegowe wprowadzane w Triclinium są dla niej motywatorem do jeszcze większego pogłębiana swojej wiedzy praktycznej i teoretycznej w zakresie starzenia oraz nowoczesnych metod i urządzeń kosmetologicznych. Nie tylko rzetelnie wykonuje zakres pracy kosmetologa, ale również uczestniczy w doskonaleniu i optymalizacji oferty kosmetologicznej Triclinium.

Wspiera dr. Marka Wasiluka przy wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Dr Wasiluk ceni ją za niezwykłą sumienność i profesjonalizm.

Prywatnie zafascynowana możliwościami nowoczesnej medycyny estetycznej oraz miłośniczka zwierząt, zwłaszcza psów.


Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując się na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując się na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.