OFERTA

08-02-2016

The Perfect Derma Peel to zaawansowane amerykańskie peelingi medyczne, które od niedawana dostępne są również w Polsce. Jesteśmy jedną z pierwszych klinik w naszym kraju, która oferuje zabiegi na bazie tych preparatów. Produkt wyróżnia się zawartością glutationu, najsilniejszego antyoksydantu. Dzięki niemu preparat nie tylko odświeża skórę, ale również uaktywnia w niej naturalne procesy naprawcze, które odmładzają tkankę i usuwają z niej inne wady estetyczne.

The Perfect Derma Peel jest bardzo zaawansowanym, chemicznym peelingiem medycznym. W swoim składzie zawiera mieszankę kilku kwasów (kwas kojowy, TCA, kwas salicylowy i kwas retinowy), które głęboko odświeżają skórę. Największą zaletą Perfect Derma Peel jest jednak zawartość glutationu.

Unikalny składnik

Glutation jest silnym antyoksydantem, który naturalnie występuje w każdym organizmie, z wiekiem mamy go jednak w swoim ciele coraz mniej. Jego zadaniem jest  eliminacja wolnych rodników, a więc opóźnienie procesów starzenia. Warto też wiedzieć, że glutation posiada unikalną cechę polegającą na naprawie białek, które uległy zniszczeniu, wpływa więc na uruchomienie naturalnych procesów regeneracyjnych w skórze, czyli jej odmłodzenie i regulację pracy komórek skóry m.in. melanocytów.

Działanie

Nietypowa formuła The Perfect Derma Peel zapewnia bardzo dobre wyniki w walce ze starzejącą się skórą i trądzikiem. Zabieg jest też wysoce skuteczny w przypadku leczenia uporczywych przebarwień, takich jak melasma czy blizny. Preparat idealnie radzi sobie ze zrogowaciałym naskórkiem i odświeżeniem skóry zniszczonej słońcem.

Unikalne połączenie kwasów i przeciwutleniaczy w peelingu pozwala na:

  • rozjaśnienie, poprawę odcienia i faktury skóry;
  •  usunięcie lub zmniejszenie przebarwień skóry;
  • kontrolowanie skóry trądzikowej, poprawę wyglądu blizn potrądzikowych;
  • redukcję wielkości porów;
  •  zmniejszenie drobnych linii i zmarszczek;
  • stymulację produkcji kolagenu i elastyny, co prowadzi do przebudowy i odmłodzenia skóry.

Zabieg

The Perfect Derma Peel przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów skóry i może być stosowany na twarz oraz inne obszary ciała, takie jak dekolt, szyja, ramiona, dłonie i plecy.

Zabieg może być wykonywany jedynie przez lekarza. Cała procedura nakładania preparatu trwa bardzo krótko, bo około piętnastu minut i jest praktycznie bezbolesna, a na skórze widoczne jest jedynie małe zaczerwienienie. Proces odnowy następuje w kilku kolejnych dniach. W trzeciej dobie naskórek zaczyna się intensywnie łuszczyć i trwa to około czterech dni. Po etapie złuszczania skóra jest bardzo odświeżona, ale składniki zawarte w peelingu oddziałują na nią regeneracyjnie jeszcze przez kilka kolejnych tygodni, ponieważ w tkance uaktywniają się procesy naprawcze. Ceny zabiegu w różnych gabinetach będą się wahać od 800 do 1300 zł.

Dla optymalnych efektów oraz dobrego procesu gojenia, wymagana jest od pacjenta odpowiednia pielęgnacja skóry w kilku kolejnych dniach po zabiegu. Pacjent otrzymuje zestaw do pielęgnacji skóry w domu wraz z instrukcją postępowania. W skład zestawu wchodzą chusteczki oraz specjalny balsam pielęgnacyjny.

Eksperci z naszego centrum dokładnie przetestowali preparat, Uważamy, że The Perfect Derma Peel jest wyjątkowo pomocny w leczeniu trądziku grudkowatego z zaskórnikami, oraz że to bardzo dobra alternatywna metoda odmładzająca skórę dla osób, które maja przeciwwskazania do laseroterapii. Paradoksalnie, mimo że peeling jest bardzo silny, to działa on bezboleśnie, a okres rekonwalescencji oraz gojenie skóry przebiegają po jego zastosowaniu bardzo łagodnie. Zapewnia to duży komfort pacjentowi, a to bardzo ważne.

 


Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując się na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując się na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.