OFERTA

REWOLUCYJNE USUWANIE ROZSTĘPÓW W TRICLINIUM
01-02-2014

Do niedawna usuwanie starych, zabliźnionych rozstępów było w ogóle niemożliwe. Są one umiejscowione głęboko w skórze, a ilość prawidłowej tkanki jest w nich bardzo ograniczona. Tradycyjne metody, jakimi leczono rozstępy tj. laser frakcyjny CO2 oraz peelingi chemiczne i mechaniczne nie docierały na odpowiednią głębokość tkanki, a więc nie mogły zadziałać.

Frakcyjna rf mikroigłowa polega na nakłuwaniu skóry na głębokość do 3,5 milimetra. Głowica urządzenia wyposażona jest w 25 mikroigieł. W momencie wkłucia emitowana jest wiązka fal radiowych, która ogrzewa skórę na całej długości mikroigieł. Dzięki jednoczesnemu nakłuwaniu i podgrzewaniu tkanki powstaje bodziec stymulujący fibroblasty do produkcji nowej elastyny i kolagenu. Co ważne proces zachodzi dokładnie tam gdzie potrzeba, czyli w rozstępie. Włókna skręcają się i zagęszczają, powstają też między nimi nowe wiązania. W ten sposób głęboko umiejscowione rozstępy na nowo zaczynają się zapełniać i w rezultacie zanikać.

Metoda została odkryta przez dr. Marka Wasiluka. Producent technologii początkowo nie wiedział, jakie możliwości daje jego urządzenie i promował frakcyjną RF mikroigłową przede wszystkim jako zabieg o działaniu liftingującym, usuwającym zmarszczki oraz blizny. Dziś po prawie dwóch latach praktyki i niewiarygodnie dobrych efektach terapii, z całkowitą pewnością możemy stwierdzić, że frakcyjna RF mikroigłowa jest pierwszą skuteczną metodą usuwania rozstępów, także tych w zaawansowanym stadium.

Więcej na temat frakcyjnej rf mikroigłowej można przeczytać na blogu marekwasiluk.pl


Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując się na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując się na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.