OFERTA

27-01-2017

Do naszego zespołu dołączyła Magdalena Najbar, kosmetolożka i dietetyk z bogatym doświadczeniem. Interesuje się kosmetologią, wizażem i dietetyką – to w tych kierunkach zdobywała doświadczenie, którym teraz będzie dzielić się z pacjentami w trakcie pracy w Triclinium.

Mimo młodego wieku Magdaleny, o jej doświadczeniu długo można by pisać! Ukończyła m.in. Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku kosmetologia (licencjat), Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku dietetyka (w stopniu magisterskim).
Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w studiu kosmetycznym w Poznaniu, jak i w warszawskich Belwederska Clinic oraz Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris. W ostatnim czasie sama również została instruktorem zawodu w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia.

Ponadto Magdalena uwielbia też temat peelingów chemicznych, prywatnie interesuje się modą, a w wolnym czasie dba o sylwetkę na siłowni. Jest też miłośniczką zdrowego stylu życia i zdrowego odżywiania. Witamy na pokładzie, Magda!


Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując się na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując się na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.