OFERTA

09-05-2019

W Triclinium na wiosnę rozkwitamy dla Was! Wraz z nową odsłoną naszej strony internetowej, wprowadzamy poszerzoną ofertę zabiegów kosmetologicznych. Jeszcze nigdy nie była taka bogata jak teraz.

Uważamy, że dzięki metodom kosmetologicznym można skutecznie przeciwdziałać procesom starzenia. Kosmetologia w naszej klinice jest niezbędną dziedziną nie tylko pielęgnacji skóry. Zabiegi z jej zakresu są dopełnieniem bardziej inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. W ramach kosmetologii proponujemy również nowoczesną depilację oraz zabiegi modelujące ciało. Nasi specjaliści pracują z wykorzystaniem nowoczesnych, unikatowych preparatów i urządzeń. 

Oprócz zabiegów do Państwa dyspozycji są również nasi znakomici kosmetolodzy, którzy zdiagnozują stan skóry i dobiorą najbardziej optymalne dla niej zabiegi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kosmetologiczną.

Ale to nie koniec niespodzianek. W maju zachęcamy do skorzystania z licznych kosmetologicznych promocji. Obejmują one zabiegi modelujące sylwetkę oraz zabiegi z użyciem sprzętów takich jak: mikrodermabrazja diamentowa, mikrodermabrazja korundowa, oksybrazja,  hydrapeel, mezoterapia bezigłowa i mikroigłowa, a także peeling kawitacyjny. Szczegóły promocji dostępne są na:

ODŚWIEŻONA I PROMIENNA – PROMOCJA NA TOPOWE ZABIEGI KOSMETOLOGICZNE NA TWARZ

PIĘKNE CIAŁO NA LATO – PROMOCJA NA 4 ZABIEGI MODELUJĄCE SYLWETKĘ 

Serdecznie zapraszamy.


Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując się na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując się na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.