Piękne Paznokcie - Promocja na pierwszy manicure i pedicure - Triclinium

Our offer

05-11-2020

W Triclinium holistycznie dbamy o urodę naszych klientek, dlatego niedawno do naszego grona dołączyła utalentowana stylistka paznokci Ewelina Zelek, która wykonuje zarówno klasyczne pielęgnacje, jak i specjalizuje się w bardziej skomplikowanych oraz najnowocześniejszych technikach budowania kształtu paznokci i ich zdobień. Bardzo istotne jest również to, że każdy etap manicure i pedicure, które przeprowadza, spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, o czym pisaliśmy w naszym Poradniku. 

Prace Eweliny zachwycą na pewno niejedną z Was, dlatego zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do zapisywania się na pierwszą wizytę

W PROMOCYJNEJ CENIE!

Do końca października 2020 r. możesz wykonać jednorazowo manicure lub pedicure

o 25% taniej!

Co więcej od razu możesz przystąpić do naszego Programu Lojalnościowego Triclinium Nails Club, który pozwoli Ci zbierać punkty za bycie naszą klientką i inne aktywności oraz wymieniać je na wspaniałe nagrody! 

Zapisz się już dziś na paznokcie w promocyjnej cenie, ciesz się piękną, trwałą i bezpieczną stylizacją i zacznij świetną zabawę z Triclinium. 


Subscribe to our newsletter

Would you like to receive interesting information and bonuses from us every month?

Subscribe to our newsletter


In order to protect your data, by subscribing to our newsletter you accept the privacy policy.

Subscribe to our newsletter


In order to protect your data, by subscribing to our newsletter you accept the privacy policy.