Wysoka skuteczność

Terapie w Triclinium odznaczają się wysoką skutecznością. Do każdego pacjenta podchodzimy problemowo, a nie zabiegowo, co oznacza to, że przede wszystkim badamy jego defekt, sprawdzamy skąd się wziął. Dopiero na podstawie dokładniej diagnozy indywidualnie dobieramy terapię, na którą niejednokrotnie skalda się wiele różnych zabiegów, które razem mają przynieść upragniony efekt.

Nie sprzedajemy zabiegów, nie obiecujemy gruszek na wierzbie,  przedstawiamy realne możliwości i uczulamy, że często leczenie może być długotrwałe, ale dzięki temu radzimy sobie z najpoważniejszymi problemami estetycznymi. takimi jak blizny, rozstępy, przebarwienia. Odmładzamy w inteligentny sposób, tak, aby efekty były jak najbardziej naturalne i realnie cofały oznaki starzenia, a nie tylko maskowały problem.

Dobre wyniki wymagają ogromnej wiedzy, doświadczenia i otwartości umysłu ze strony naszych lekarzy. Medycyna estetyczna to jedna z najbardziej obszernych dziedzin. Trzeba się znać na dermatologii, endokrynologii, flebologii, częściowo chirurgii, bardzo dobrze rozumieć fizjologię starzenia. Co więcej nie ma podanej wiedzy na tacy, trzeba czerpać ją z różnych źródeł, dlatego ciągle się dokształcamy, nie tylko w kraju, ale i za granicą oraz szukamy nowych możliwości rozwoju.

Na wysoką skuteczność przekłada się również dysponowanie bardzo dużym arsenałem sprzętu i preparatów medycznych. Dzięki temu nic nas nie ogranicza, możemy dowolnie łączyć metody podczas leczenia.

Żeby nie być gołosłownym zachęcamy do obejrzenia galerii, w której przedstawione są efekty naszych zabiegów.