Wideo zabiegi

Prostowanie zębów aparatem samoligaturującym

Aparat samoligaturujący jest nowoczesnym rodzajem aparatu stałego. Dzięki unikalnej budowie zamków leczenie jest krótsze, a wizyty kontrolne rzadsze. Poza tym umożliwia lepszą higienę, jest bardziej komfortowy dla pacjenta i bardziej estetyczny.

Jak wygląda prostowanie zębów?

Piękny uśmiech to proste zęby. Często jednak długo nosimy się z podjęciem decyzji o założeniu aparatu. Tymczasem nowoczesna ortodoncja wykorzystuje wiele technik, które zwiększają komfort pacjenta i ograniczają czas leczenia. Na czym polega prostowanie zębów, jakie aparaty dają najlepsze efekty i czy ekstrakcja, czyli wyrywanie zębów jest konieczne przed rozpoczęciem leczenia? Na te pytania odpowiada dr Kamila Wasiluk.

Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego laserem Q-switch

Tatuaż lub makijaż permanentny zwykle mają być ozdobą, jeśli jednak nie spełniają swojej funkcji możemy się ich pozbyć. Jedną z metod usuwania barwnika jest zabieg z wykorzystaniem lasera Q-switch. Mikrowybuchy powodują jego rozbicie na drobniejsze części. Po zabiegu, części są na tyle małe, że układ odpornościowy jest w stanie sam rozprawić się z pozostałościami zalegającego pod skórą barwnika.

Wybielanie zębów lasem stomatologicznym

Wiele osób marzy o olśniewającym uśmiechu. Niestety, to jaki kolor mają nasze zęby tylko w niewielkim stopniu zależy od tego, jak bardzo o nie dbamy. Dr Marek Wasiluk poleca wybielanie laserem stomatologicznym, który rozjaśni nasze uzębienie nawet o 2-4 tony.

Usuwanie blizny po oparzeniu lasem frakcyjnym

Blizny po oparzeniach są bardzo trudne do usunięcia. Ich niejednorodna struktura często wymaga zastosowania kilku metod naraz. Jednym z głównych urządzeń stosowanych w tym przypadku jest laser frakcyjny, który kontrolowanie złuszcza i uszkadza skórę.

Ujędrnianie twarzy za pomocą HIFU (skoncentrowane ultradźwięki)

Jednym z podstawowych objawów starzenia się skóry są jej wiotczenie i opadanie. W takich przypadkach, dr Wasiluk poleca zastosowanie metody HIFU, która pozwala uzyskać efekt liftingu bez użycia skalpela. Największą jej zaletą jest to, że nie pozostawia śladów zewnętrznych, działa natomiast w bardzo głębokich warstwach skóry.

Leczenie wypadania włosów osoczem bogatopłytkowym i laserem biostymulującym

Wypadanie włosów może być wywołane przez różne choroby, jak również mieć podłoże nerwicowe. Najczęściej jednak mamy do czynienia z tzw. łysienie androgenowym. Androgeny osłabiają cebulki oraz skracają fazę wzrostu włosa, tym samym wydłużając okres jego odpoczynku. Leczenie z wykorzystaniem płytek krwi pacjenta stymuluje sąsiednie tkanki do regeneracji, pobudzając uśpione cebulki.

Odchudzanie – lipoliza iniekcyjna połączona z kawitacją ultradźwiękową

Są takie miejsca na ciele, z których odchudzaniem mamy wyjątkowy problem. Lipoliza iniekcyjna połączona z kawitacją ultradźwiękową skutecznie zniweluje nadmiar tłuszczu. Zabieg składający się z dwóch etapów, polega przede wszystkim na wprowadzeniu za pomocą igły, płynu zawierającego środki rozpuszczające tkankę tłuszczową.

Likwidacja drugiego podbródka – lipoliza iniekcyjna i frakcyjna rf mikroigłowa

Drugi podbródek jest bardzo kłopotliwy, ponieważ trudno go w naturalny sposób zniwelować. Najczęstszymi przyczynami jego powstawania są nadmiar tkanki tłuszczowej, nadmiar skóry lub dosyć nisko przyczepione mięśnie do żuchwy. W Triclinium proponujemy połączenie dwóch metod: lipolizy iniekcyjnej oraz frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej. Dzięki pierwszej, pozbędziemy się nadmiaru tkanki tłuszczowej, natomiast druga skutecznie ujędrni naszą skórę.

Usuwanie poziomych zmarszczek na szyi – nici estetyczne typu springi

Jednym z problemów starzejącej się szyi są zmarszczki poziome, które przybierają kształt obręczy. Najlepszą, nieinwazyjną metodą ich usuwania jest zabieg z wykorzystaniem nici springi. Nici tego typu podane w tkankę rozprężają się, wypychając i bardzo precyzyjnie rozprostowując zmarszczki.

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Zapisz się na newsletter

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.