Polecają nas

Olga Frycz

Olga Frycz

Triclinium pomaga mi w walce o mocne, zdrowe i lśniące włosy.

Nigdy wcześniej nie interesowałam się medycyną estetyczną. Żyłam w przekonaniu, że skoro jestem jeszcze „taka młoda”, lubię i akceptuje siebie i moje ciało to właściwie czego miałabym szukać w tego typu Klinice.  Nadal zresztą uważam, że to co naturalne jest najfajniejsze, najzdrowsze i najlepsze w ogóle ale…

Jakiś czas temu odezwała się do mnie moja koleżanka z czasów liceum. Napisała w mailu , że jej firma współpracuje z Kliniką zdrowia Triclinium i zapytała czy miałabym ochotę poznać wspaniałego doktora i ewentualnie umówić się na konsultacje. Zanim jej odpisałam zaczęłam bardziej skrupulatnie przyglądać się mojemu ciału. Stanęłam przed lustrem i pomyślałam, że nie jest wcale tak najgorzej i właściwie „po co mi to”?

Tego samego dnia miałam sesje zdjęciową do jednego z kobiecych magazynów .Wszyscy robili co mogli żebym wyglądała przepięknie. Makijażysta wymodelował twarz, stylista ubrał w drogie ubrania, a fryzjer zaczął układać „fryzurę” z moich lichych włosów. Czesał, kombinował, kręcił, prostował… a na końcu i tak dopiął kilka pasemek, żeby tych moich loków było więcej. Zawsze chciałam mieć na głowie grubego i gęstego warkocza, niestety „Matka Natura” zadecydowała inaczej. Ne można mieć wszystkiego…

Po sesji zdjęciowej odpisałam koleżance, umówiłam się na spotkanie z doktorem w jego klinice Triclinium i zaczęliśmy konsultacje. Dr Marek Wasiluk oprócz tego, że jest wybitnym specjalistą w dziedzinie medycyny estetycznej jest przede wszystkim cudownym człowiekiem, który z cierpliwością i z ogromną pasją odpowiadał na wszystkie moje pytania.

Cudów nie ma, ale od jakiegoś czasu razem z doktorem walczymy o to, żeby grubość mojego warkocza chociaż odrobinę wzrosła staram się regularnie odwiedzać klinikę zdrowia Triclinium, robimy mezoterapie igłową głowy z użyciem osocza, doktor trochę straszył, że to może boleć ,ale moje marzenia o zdrowych i mocniejszych włosach okazały się silniejsze! Bólu nie było a efekt? Jest co raz lepiej :)

Olga Frycz

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Zapisz się na newsletter

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.