OFERTA

Olga Frycz

Olga Frycz

Olga Frycz

Triclinium pomaga mi w walce o mocne, zdrowe i lśniące włosy.

Nigdy wcześniej nie interesowałam się medycyną estetyczną. Żyłam w przekonaniu, że skoro jestem jeszcze „taka młoda”, lubię i akceptuję siebie i moje ciało, to właściwie czego miałabym szukać w tego typu Klinice.  Nadal zresztą uważam, że to co naturalne jest najfajniejsze, najzdrowsze i najlepsze w ogóle, ale…

Jakiś czas temu odezwała się do mnie moja koleżanka z czasów liceum. Napisała w e-mailu , że jej firma współpracuje z kliniką zdrowia Triclinium i zapytała, czy miałabym ochotę poznać wspaniałego doktora i ewentualnie umówić się na konsultacje. Zanim jej odpisałam, zaczęłam bardziej skrupulatnie przyglądać się mojemu ciału. Stanęłam przed lustrem i pomyślałam, że nie jest wcale tak najgorzej i właściwie „po co mi to”?

Tego samego dnia miałam sesje zdjęciową do jednego z kobiecych magazynów .Wszyscy robili, co mogli, żebym wyglądała przepięknie. Makijażysta wymodelował twarz, stylista ubrał w drogie ubrania, a fryzjer zaczął układać „fryzurę” z moich lichych włosów. Czesał, kombinował, kręcił, prostował… a na końcu i tak dopiął kilka pasemek, żeby tych moich loków było więcej. Zawsze chciałam mieć na głowie gruby i gęsty warkocz, niestety matka natura zadecydowała inaczej. Ne można mieć wszystkiego…

Po sesji zdjęciowej odpisałam koleżance, umówiłam się na spotkanie z doktorem w jego klinice Triclinium i zaczęliśmy konsultacje. Dr Marek Wasiluk, oprócz tego, że jest wybitnym specjalistą w dziedzinie medycyny estetycznej, jest przede wszystkim cudownym człowiekiem, który z cierpliwością i z ogromną pasją odpowiadał na wszystkie moje pytania.

Cudów nie ma, ale od jakiegoś czasu razem z doktorem walczymy o to, żeby grubość mojego warkocza chociaż odrobinę wzrosła, staram się regularnie odwiedzać klinikę zdrowia Triclinium, robimy mezoterapię igłową głowy z użyciem osocza, doktor trochę straszył, że to może boleć, ale moje marzenia o zdrowych i mocniejszych włosach okazały się silniejsze! Bólu nie było a efekt? Jest co raz lepiej 🙂 .

Olga Frycz


Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.