Poradnik Triclinium

Wiosenna promocja na laserowy peeling węglowy „Black Doll”

Wiosenna promocja na laserowy peeling węglowy „Black Doll”

13-04-2019

Twoja skóra potrzebuje odświeżenia, wygładzenia i rozświetlenia po zimie? Skorzystaj z naszej wiosennej promocji na laserowy peeling węglowy „Black Doll”. Zarówno procedura jego wykonania jak i efekty są bardzo spektakularne. Przekonaj się sama!

W kwietniu laserowy peeling węglowy „Black Doll” w specjalnej promocyjnej cenie

– 25%

LASEROWY PEELING WĘGLOWY „BLACK DOLL”

„Black Doll” to obecnie bardzo modny peeling, w którym wykorzystuje się koloidalną pastę węglową i laser neodymowo-YAGowy typu Q-switch. Zabieg jest bardzo spektakularny, ponieważ po nałożeniu maski na skórę jest ona naświetlana laserem. Roztwór węgla aktywnego skutecznie przyciąga i wchłania toksyny, nadmiar sebum oraz zrogowaciały naskórek. Pierwiastek ten wykazuje także właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne, rozjaśniające i kojące. Cząsteczki węgla absorbując energię światła laserowego ulegają rozbiciu pod jego wpływem, powodują ‘mikroeksplozje’ na powierzchni skóry prowadząc do delikatnego jej złuszczania. W wyniku zabiegu uzyskujemy oczyszczenie skóry, zwężenie porów oraz ujednolicenie kolorytu i poprawę jędrności skóry.

EFEKTY ZABIEGU

Pierwsze efekty „Black Doll” w postaci oczyszczenia, usunięcia zaskórników i poprawy napięcia skóry, a także zmniejszenia porów są natychmiastowe. Efekt rozświetlenia cery i usunięcia drobnych przebarwień następuje stopniowo w ciągu kolejnych kilku dni.

Laserowy peeling węglowy „Black Doll” jest bardzo uniwersalnym zabiegiem. Można go wykonywać przez cały rok.

Więcej na temat zabiegu możesz dowiedzieć się tutaj: http://triclinium.pl/medycyna-estetyczna/metody-terapeutyczne/laserowy-peeling-weglowy-black-doll/

ZOBACZ JAK WYGLĄDA LASEROWY PEELING WĘGLOWY „BLACK DOLL”

PROMOCJA NA LASEROWY PEELING WĘGLOWY „BLACK DOLL”

Promocja obowiązuje do końca kwietnia 2019 r. Aby z niej skorzystać należy zapisać się na zabieg, kontaktując się z recepcją Triclinium (tel. 794 375 715).

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Zapisz się na newsletter

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.