OFERTA

Triclinium na IV Targach Esthetic Show i V Kongresie Anti-Aging
29-03-2016

Wiosną pojawimy się na dwóch istotnych wydarzeniach branży beauty. Doktor Marek Wasiluk został zaproszony do grona prelegentów IV Targów Esthetic Show i V Kongresu Anti-Aging, za co bardzo serdecznie dziękujemy Organizatorom. Podczas obu eventów nasz specjalista wygłosi wykłady na temat nowoczesnych wypełniaczy i kwasu polimlekowego. Będzie można również kupić najnowszą książkę doktora pt. „Medycyna estetyczna bez tajemnic”

Esthetic Show

Wydarzenie odbędzie się 2 i 3 kwietnia 2016 w EXPO XXI Warszawa. Event ten łączy formułę targów z bogatym programem merytorycznym, do którego należą konferencje, warsztaty prowadzone przez profesjonalistów, mistrzostwa oraz spotkania biznesowe.

W sobotę, 2 kwietnia, o godzinie 16.00, w sali konferencyjnej odbędzie się wykład dr. Marka Wasiluka pt. „Wypełniacze od A do Z”, podczas którego doktor wyjaśni, że nowoczesna medycyna estetyczna dysponuje wieloma rodzajami wypełniaczy, które działają w różny sposób. Jak wybrać najlepszy z nich? W jakich przypadkach je podawać, a w jakich unikać? Czym tradycyjne wypełniacze różnią się od tzw. „stymulatorów”? A także na czym polegają główne zasady bezpieczeństwa i dobre praktyki przy ich stosowaniu?

Kongres Anti-Aging

Kongres Anti-Aging organizowany jest przez magazyn „art of BEAUTY”.  15 maja 2016 roku w budynku Prywatnej Wyższej Szkoły Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych odbędzie się już piąta – jubileuszowa edycja. To wydarzenie poświęcone zabiegom odmładzającym i przeciwstarzeniowym, podczas którego specjaliści dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

W tym dniu dr Marek Wasiluk wygłosi wystąpienie o kwasie polimlekowym – jego zastosowaniu w odmładzaniu i efektach, jakie przynosi. Opowie również o tym jak można go łączyć z innymi terapiami.


Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.