Promocje

Specjalna akcja: odmładzanie laserem frakcyjnym

Specjalna akcja: odmładzanie laserem frakcyjnym

31-10-2016

W Triclinium przeprowadzamy badania na temat wpływu masek biocelulozowych na skórę twarzy po zabiegach laserem frakcyjnym. W związku z tym poszukujemy pacjentek chętnych na wykonanie tego zabiegu 5 lub 26 listopada na bardzo korzystnych warunkach. 

SZCZEGÓŁY:

Badanie dotyczy oceny masek biocelulozowych, które są zarejestrowane w Polsce i mają znak medyczny CE. Oceniany będzie poziomu redukcji bólu po zabiegu laserem frakcyjnym na twarz oraz nawilżenia skóry po zastosowaniu maski.

W ramach akcji chętne osoby będą mogły mieć wykonany zabieg laserem frakcyjnym ablacyjnym aż z 30% rabatem. Koszt zabiegu wyniesie 1400 zł (zamiast 2000 zł).

TERMIN:

Badanie zostanie przeprowadzone na grupie 15 osób w terminach 5 listopada (sobota) i 26 listopada (sobota).

Osobom tym wykonamy ZABIEG ODMŁADZAJĄCY LASEREM FRAKCYJNYM ABLACYJNYM. Po zabiegu zostanie im założona specjalna maska biocelulozowa. Drugą maskę pacjent otrzyma do domu.

Zgłoszenia proszę wysyłać do 3 listopada 2016 na adres na recepcja@triclinium.pl. W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, termin (np.: 5 listopada, 26 listopada, obojętne) oraz numer telefonu.

KORZYŚCI:

 • Zabieg laserem frakcyjnym ablacyjnym jest najskuteczniejszym zabiegiem odmładzającym. Ma on dwutorowe działanie – poprzez głębokie przegrzanie tkanek zabieg prowadzi do odnowy kolagenu. Dodatkowym efektem jest ablacja czyli złuszczenie skóry, dająca efekt mocnego odświeżenia i odmłodzenia skóry.
 • Zabiegi laserowe najlepiej wykonywać jesienią i zimą, kiedy słońce nie grzeje tak mocno. Listopad jest idealny na takie zabiegi.
 • Doktor Marek Wasiluk, który będzie wykonywał zabiegi, jest specjalistą w dziedzinie laseroterapii, o której wykłada na Uniwersytecie Medycznym.
 • Zabiegi wykonujemy na najlepszej jakości sprzęcie i mamy wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy nieosiągalną w innych miejscach jakość zabiegu.
 • Na termin zabiegu w Triclinium czeka się około 3 miesiące. W ramach akcji nie trzeba czekać w ogóle. Terminy zabiegów są już w listopadzie. Bardzo dogodne, bo w sobotę (5 listopada, 26 listopada).
 • Bardzo korzystna jest również cena zabiegu – zabieg laserem frakcyjnym ablacyjnym w ramach akcji można wykonać z 30% rabatem. Koszt zabiegu wyniesie 1400 zł (zamiast 2000 zł).
 • Po zabiegu pacjent otrzyma bezpłatnie dwie maski biocelulozowe, jedną do zastosowania zaraz po zabiegu, jedną do domu. Maski bardzo łagodzą efekt podrażnienia skóry zaraz po zabiegu.

DLA KOGO ZABIEG I JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ:

 • Jest to zabieg na twarz laserem frakcyjnym ablacyjnym dla pacjentów zdrowych i pełnoletnich. Najlepsze wskazania do zabiegu to wiek 35+.
 • Do 5 dni po zabiegu twarz jest mocno podrażniona. Proponujemy wziąć na ten czas kilka dni urlopu.
 • Pacjentów zaprosimy na wizytę kontrolną.
 • Pacjent musi wyrazić zgodę na dokumentację zdjęciową. Dokumentacja jest potrzebna dla potrzeb badania. Zdjęcia zostaną wykorzystane do publikacji w czasopiśmie medycznym (z zasłoniętymi oczami, w taki sposób, by pacjent był nierozpoznawalny)
 • Po zabiegu pacjentowi zostanie nałożona pierwsza maska łagodząca w gabinecie na minimum 30 minut. Druga maskę pacjent otrzyma do zastosowania w domu.

Zgłoszenia proszę wysyłać do 3 listopada 2016 na adres na recepcja@triclinium.pl
W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, termin (np.: 5 listopada, 26 listopada, obojętne) oraz numer telefonu.

Zobacz jak wygląda zabieg laserem frakcyjnym:

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Zapisz się na newsletter

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.