Nowości

REWOLUCYJNE USUWANIE ROZSTĘPÓW W TRICLINIUM

REWOLUCYJNE USUWANIE ROZSTĘPÓW W TRICLINIUM

01-02-2014

Do niedawna usuwanie starych, zabliźnionych rozstępów było w ogóle niemożliwe. Są one umiejscowione głęboko w skórze, a ilość prawidłowej tkanki jest w nich bardzo ograniczona. Tradycyjne metody, jakimi leczono rozstępy tj. laser frakcyjny CO2 oraz peelingi chemiczne i mechaniczne nie docierały na odpowiednią głębokość tkanki, a więc nie mogły zadziałać.

Frakcyjna rf mikroigłowa polega na nakłuwaniu skóry na głębokość do 3,5 milimetra. Głowica użądzenia wyposażona jest w 25 mikroigieł. W momencie wkłucia emitowana jest wiązka fal radiowych, która ogrzewa skórę na całej długości mikroigieł. Dzięki jednoczesnemu nakłuwaniu i podgrzewaniu tkanki powstaje bodziec stymulujący fibroblasty do produkcji nowej elastyny i kolagenu. Co ważne proces zachodzi dokładnie tam gdzie potrzeba, czyli w rozstępie. Włókna skręcają się i zagęszczają, powstają też między nimi nowe wiązania. W ten sposób głęboko umiejscowione rozstępy na nowo zaczynają się zapełniać i w rezultacie zanikać.

Metoda została odkryta przez dr. Marka Wasiluka. Producent technologii początkowo nie wiedział, jakie możliwości daje jego użądzenie i promował frakcyjną RF mikroigłową przede wszystkim jako zabieg o działaniu liftingującym, usuwającym zmarszczki oraz blizny. Dziś po prawie dwóch latach praktyki i niewiarygodnie dobrych efektach terapii, z całkowitą pewnością możemy stwierdzić, że frakcyjna RF mikroigłowa jest pierwszą skuteczną metodą usuwania rozstępów, także tych w zaawansowanym stadium.

Więcej na temat frakcyjnej rf mikroigłowej można przeczytać na blogu marekwasiluk.pl

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Zapisz się na newsletter

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.