Nowości

Przeciwko cellulitowi z Triclinium

Przeciwko cellulitowi z Triclinium

10-07-2016

Wraz z lipcem rozpoczynamy cykl comiesięcznych akcji w naszej klinice. Na dobry początek zapraszamy na dwa tygodnie „Przeciwko cellulitowi z Triclinium”.

Dawka wiedzy

Jeśli chcesz wiedzieć skąd bierze się ta przypadłość i jak skutecznie z nią walczyć zachęcamy do lektury naszego wpisu pt. „Jak skutecznie walczyć z cellulitem” w Poradniku Triclinium.

Atrakcyjne promocje

Dodatkowo, jeśli zapiszesz się do końca lipca na nasz newsletter, otrzymasz możliwość skorzystania z promocji w naszej klinice na jedne z najskuteczniejszych zabiegów leczących cellulit: karboksyterapię lub Robolex. Zabiegi te dają efekty pod warunkiem, że są wykonywane w seriach, dlatego promocja obejmuje dwa pakiety:

  • 5 zabiegów + 1 gratis
  • 10 zabiegów + 2 gratis

To, który pakiet i zabieg jest dla Ciebie bardziej korzystny, będzie można ocenić podczas bezpłatnej diagnozy cellulitu i konsultacji w Triclinium, na którą również zaprosimy Wszystkich zapisanych na newsletter chcących skorzystać z promocji.


email marketing api

Zapisz się na newsletter i skorzystaj z promocji.

Z promocji będzie można skorzystać do końca września, ale będzie wymagała wcześniejszej rezerwacji wizyty, ponieważ ilość promocyjnych zabiegów jest ograniczona.

Ciekawe konkursy

Jeśli chcesz wygrać voucher na zabieg leczący cellulit: karbokyterapię lub Robolex (co jest dla Ciebie lepsze ocenimy podczas wizyty konsultacyjnej) zostań fanem na naszym fanpage’u i weź udział w konkursie.

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Zapisz się na newsletter

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.