Promocje

Promocyjne soboty w Triclinium – powiększanie i modelowanie ust

Promocyjne soboty w Triclinium – powiększanie i modelowanie ust

27-04-2018

Chyba każda kobieta marzy o pięknych, pełnych ustach, a zabieg ich powiększania i modelowania jest jednym z najbardziej popularnych wśród pacjentek klinik medycyny estetycznej. Dlatego mamy dla Was nie lada okazję i proponujemy zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym (Restylane). Zabiegi można wykonać w soboty:

12 i 19 maja

w specjalnej promocyjnej cenie –20%.

Zabieg powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym  polega na podaniu w czerwień warg za pomocą igły i strzykawki, wypełniacza o średniej gęstości (my stosujemy bardzo dobrej jakości preparat Restylane, który gwarantuje bezpieczeństwo i brak powikłań oraz reakcji alergicznych po zabiegu). Wcześniej usta są znieczulone za pomocą maści znieczulającej. Następnie po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego jest on modelowany przez lekarza, tak aby odpowiednio ułożył się i nadał ustom upragniony kształt.

Efekty zabiegu:

  • powiększenie ust;
  • uniesienie kącików;
  • wyrównanie asymetrii;
  •  przywrócenie proporcji;
  • odtworzenie granicy pomiędzy czerwienią a skórą.

Wyznajemy zasadę, że czasem lepiej podać mniej wypełniacza i potem ewentualnie poprawić efekt, niż od razu przesadzić. Zawsze przy tego typu zabiegach stawiamy na podkreślenie naturalnej urody pacjentki, nigdy nie chcemy uzyskać nienaturalnego wyglądu. Czasem wystarczy minimalnie podnieść kąciki ust, delikatnie poprawić ich kontur, odrobinę zmienić kształt, by dodać twarzy uroku i pewności siebie. Przed zabiegiem dokładnie oglądamy twarz pacjentki zarówno z przodu, jak i z profilu, gdyż usta to układ przestrzenny i muszą wyglądać estetycznie z każdej strony.

Zobacz jak wygląda zabieg:

Cena zabiegu w obie promocyjne soboty będzie obniżona o 20 procent i będzie wynosić: 900 zł. zamiast 1200 zł.

Aby skorzystać z promocji należy zapisać się, kontaktując się z recepcją Triclinium (tel. 794 375 715). Uwaga ilość miejsc jest ograniczona.

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Zapisz się na newsletter

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.