OFERTA

Promocja – Piękna w karnawale
11-12-2019

Czy marzysz o wspaniałym wyglądzie w czasie karnawału? To odpowiedni moment i ostatni dzwonek, aby o niego zadbać! Mamy dla Was w tym zakresie wspaniałą promocję.

Zapraszamy do realizowania indywidualnych Programów Urodowych „Piękna w 2 miesiące – przygotowanie do karnawału” w specjalnej cenie

– 20%

PROGRAM URODOWY „PIĘKNA W 2 MIESIĄCE – PRZYGOTOWANIE DO KARNAWAŁU”

W okresie karnawału chcemy wyglądać na zadbane, promienne, świeże i wypoczęte. Niektóre kobiety pragną usunąć drobny defekt urodowy, inne nieco się odmłodzić. Do tego, w sposób bardziej efektywny starają się poprawić wygląd swojej sylwetki i usunąć zbędne owłosienie. Wielu pacjentkom zależy również na ładnym uśmiechu, a tuż przed „wielkim” wieczorem chcą postawić kropkę nad „i” poprzez zabiegi upiększające.

To wiele różnych kierunków działań, ale możliwych do zrealizowania, jeśli zgłosisz się do nas już teraz. 6-8 tygodni jest konieczne na przeprowadzenie efektywnego programu urodowego, ponieważ niektóre zabiegi dla osiągnięcia planowanego rezultatu wymagają kilku powtórzeń, a inne potrzebują czasu na rekonwalescencję i pełne zadziałanie.

Kluczem do sukcesu jest dobra diagnoza i zaplanowanie terapii oraz wybranie zabiegów konkretnie do Twoich potrzeb i problemów!

Nasi specjaliści dzięki bardzo szerokiemu zapleczu metod, jakimi dysponujemy w Triclinium, wybiorą zabiegi, które będą adekwatne do problemu i uwarunkowań Twojego organizmu. Następnie zaplanują ich wykonanie (kolejność, częstotliwość powtórzeń i parametry zabiegowe) tak, aby dały jak najlepsze efekty w ograniczonym czasie, jaki mamy na przeprowadzenie terapii, a także, abyś zdążyła przebyć pełną rekonwalescencję do momentu, w którym planujesz swoje wydarzenie.

Terapia będzie na pewno intensywna i będzie wymagała od Ciebie regularnego, co najmniej cotygodniowego uczęszczania w tym czasie na zabiegi do naszej kliniki. Jednak odpowiednio przeprowadzona pozwoli uzyskać upragniony efekt „wow” podczas „wielkiego wyjścia”.

WARUNKI PROMOCJI

Realizacja karnawałowych Programów Urodowych w promocyjnej cenie obowiązuje do końca karnawału, czyli do 26 lutego 2020. Aby skorzystać z promocji należy w pierwszym kroku zapisać się na konsultację specjalistyczną, kontaktując się z recepcją Triclinium (tel. 794 375 715). Pamiętaj, że realizacja terapii będzie trwać około 6-8 tygodni, dlatego nie zwlekaj z zapisem, jeśli chcesz zdążyć!

Warunkiem skorzystania z promocji jest zdecydowanie się na wykupienie i wykorzystanie pełnego skonstruowanego do Twoich potrzeb Programu Urodowego „Piękna w 2 miesiące – przygotowania do karnawału”!

To Ty wskazujesz nam z czym masz problem i w ramach, jakich obszarów chcesz pracować. Możesz wybierać wśród 7 różnych kierunków, takich jak:

  • usuwanie defektu urodowego,
  • odmładzanie,
  • modelowanie sylwetki,
  • pielęgnacja cery,
  • depilacja,
  • estetyka zębów,
  • upiększanie.

Ale to nasi eksperci na pierwszej wizycie zdiagnozują Cię i dobiorą indywidualnie dla Ciebie, w wybranych przez Ciebie kierunkach, najlepsze zabiegi, ich liczbę i częstotliwość.

Możesz wskazać kilka z powyższych obszarów. Specjalista zaplanuje i wyjaśni Ci, jak będzie wyglądał Twój Program Urodowy.

Nie musisz decydować się na realizację wszystkich początkowo zakładanych kierunków, ale jeśli chcesz skorzystać z promocji -20% w ramach chociaż jednego z nich, musisz zdecydować się na pełen zaproponowany Ci pakiet zabiegowy w tym obszarze.

W ramach promocji nie wykonujemy pojedynczych, wybranych przez pacjenta zabiegów. To nasz ekspert decyduje, jaka terapia np. w obszarze modelowania sylwetki, czy usuwania rumienia, albo odświeżania cery będzie dla Ciebie najwłaściwsza. I tylko zgoda na jej pełną realizację będzie kwalifikować Cię do zniżki za pełen pakiet.

Co więcej na pierwszej wizycie po ustaleniu zakresu Programu Urodowego, nasz ekspert ustali z Tobą również harmonogram wizyt, który będzie dostosowany do Twoich możliwości. Pamiętaj jednak, że zabiegi będą wykonywane często, najprawdopodobniej co najmniej raz w tygodniu. Jeśli chcesz skorzystać z promocji, a więc zdążyć z realizacją Programu Urodowego zaplanowanego dla Ciebie, musisz wyrazić gotowość i zobowiązać się do odbywania regularnych wizyt w klinice. Późniejsza zamiana terminów i przekładanie wizyt może być utrudnione.

 

Jeśli chcesz wiedzieć jak może wyglądać indywidualny Program Urodowy „Piękna w 2 miesiące – przygotowania do karnawału”, zapraszamy do zapoznawania się z cyklem edukacyjnym, który od grudnia realizujemy na naszej stronie www oraz w kanałach social media.


Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując się na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując się na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.