Promocje

Promocja ortodontyczna -35% na leczenie przezroczystymi nakładkami Invisalign

Promocja ortodontyczna -35% na leczenie przezroczystymi nakładkami Invisalign

18-12-2017

Jeśli marzysz o pięknych i prostych zębach, ale nie chcesz lub nie możesz zdecydować się na leczenie ortodontyczne aparatem stałym, alternatywą może być dla Ciebie leczenie przezroczystymi nakładkami Invisalign. Tylko teraz w Triclinium mamy ofertę specjalną – 35% na całe leczenie. Jeśli chcesz skorzystać śpiesz się, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Co to jest Invisalign

Invisalign to nowoczesna metoda korygowania wad zgryzu za pomocą przezroczystych nakładek. Nakładki projektowane są indywidualnie do zgryzu pacjenta na podstawie precyzyjnych wycisków.

Tego typu aparat należy nosić codziennie przez cały czas, ale w przeciwieństwie do tradycyjnych aparatów stałych w każdej chwili można go zdjąć, np. na czas posiłku lub mycia zębów. Dodatkowo dzięki temu, że nakładki są zupełnie bezbarwnie i dopasowane do zgryzu, praktycznie w ogóle ich nie widać. Trzeba jednak pamiętać, że nakładki należy wymieniać na kolejne przeciętnie co 1-2 tygodnie, wymaga to wizyt kontrolnych u ortodonty, w celu monitorowania postępów leczenia i wydania nowych nakładek. Poza tym, aby leczenie dało upragnione efekty, pacjent musi rygorystycznie pilnować czasu noszenia tego typu aparatu.

Oferta specjalna

W Triclinium cena katalogowa Invisalign to 17 tys. zł, ale teraz w ramach promocji oferujemy 35% zniżkę! Za całe leczenie w Triclinium wybrani pacjenci zapłacą jedynie 11000 tys.

Aby skorzystać z promocji skontaktuj się z recepcją Triclinium (kontakt) i umów na wizytę konsultacyjną do Triclinium. Zaznacz, że jesteś zainteresowany promocją na Invisalign.

Ortodonta podczas konsultacji zdiagnozuje stan Twojego zgryzu i oceni czy nadaje się do leczenia za pomocą Invisalign.

Oferta jest ważna do końca stycznia 2018 roku. Uwaga ilość miejsc jest ograniczona. Dlatego jeśli chcesz skorzystać z promocji umów się już dziś.

Bardzo dobrzy eksperci

Dodatkową zaletą jest fakt, że będziesz pod opieka jednego z naszych bardzo dobrych specjalistów.

Dr Kamila Wasiluk to ortodontka z tytułem Master of Science in Orthodontics, który zdobyła po skończeniu studiów specjalizacyjnych z ortodoncji na Donau University w Austrii w 2014 r. Ma bardzo duże doświadczenie, które zdobywała na przestrzeni ostatnich 10 lat. Obecnie swoją wiedzą z Polkami dzieli się na blogu Mama Ortodonta (link). Więcej o dr Kamili Wasiluk przeczytacie na http://triclinium.pl/dr-kamila-wasiluk/.

Dr Katarzyna Dulna jest ortodontką, która od 2014 roku przynależy do International Association for Orthodontics. Swoją wiedzę poszerza na licznych konferencjach i szkoleniach. Aktualnie jest uczestnikiem 3-letniego programu „Mini-Residency in Orthodontics” prowadzonego przez dr. Dereka Mahony. W swojej filozofii leczenia odrzuca niepotrzebną ingerencję, kładzie maksymalny nacisk na leczenie zapewniające pacjentowi prawidłową i komfortową funkcję, jak i satysfakcję estetyczną. Więcej o dr Katarzynie Dulnej przeczytacie na http://triclinium.pl/lek-dent-katarzyna-dulna/

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Zapisz się na newsletter

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.