Nowości

Polub nowy fanpage Triclinium

Polub nowy fanpage Triclinium

15-05-2016

Zapraszamy wszystkich naszych pacjentów jak i osoby, które dopiero zamierzają po raz pierwszy odwiedzić Triclinium do polubienia naszego nowego, oficjalnego profilu na Facebooku.

Wielu z Was zapewne zna profil „Życie jest piękne i ja też”, jednak ze względu na to, że dotyczy on głównie medycyny estetycznej i osoby doktora Marka Wasiluka postanowiliśmy, że zostanie on fanpagem doktora i jego bloga, który znajduje się pod adresem www.marekwasiluk.pl

Natomiast Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium to miejsce na mapie Warszawy zajmujące się kompleksowo problemami urodowymi. W Triclinium zajmujemy się nie tylko skuteczną i bezpieczną medycyną estetyczną, ale również kosmetologią, stomatologią i ortodoncją.

Dlatego na profilu Triclinium pragniemy dzielić się z Wami swoją widzą i doświadczeniem ze wszystkich tych dziedzin. Będziemy doradzać jak dbać o swoją skórę i piękny zdrowy uśmiech, a także zapraszać Was do licznych zabaw i akcji specjalnych. Będziemy również nagradzać osoby, które będą aktywne na naszym profilu.

Zachęcamy do zadawania pytań, dzielenia się z nami swoimi doświadczeniami, a także pisania o swoich obawach i zachwytach nad zabiegami, które należą do naszej specjalności.

Serdecznie zachęcamy, polub profil Triclinium na Facebooku.

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Zapisz się na newsletter

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.