OFERTA

Piękne Zęby – Promocja na laserowe wybielanie zębów
01-07-2019

 Jeśli marzysz o jasnych, białych zębach zachęcamy do skorzystania z naszej wakacyjnej promocji ich laserowego wybielania. W Triclinium wykonujemy je w ramach stomatologii estetycznej.

W lipcu i sierpniu zapraszamy na ten zabieg

w specjalnej cenie

-20%

Metoda wybielania z użyciem lasera diodowego, jaką stosujemy w Triclinium polega na aktywacji specjalnego preparatu wybielającego, światłem urządzenia. Lekarz w pierwszym etapie pracy oczyszcza zęby szczoteczką, a następnie zabezpiecza szyjki zębów oraz dziąsła specjalną żywicą, aby ochronić je przed działaniem preparatu. W drugim etapie nakłada na powierzchnię zębów aktywną substancję i przez kilka minut aktywuje ją światłem lasera, po czym pozostawia preparat na kolejnych kilka – kilkanaście minut. Następnie substancja jest usuwana z powierzchni zębów i nałożona ponownie w celu aktywacji. Taka sekwencja, w zależności od przebiegu procesu wybielania i oczekiwanego efektu może powtórzyć się jeszcze dwukrotnie.

Cały zabieg trwa około godziny, jednakże przez cały czas pozwala zachować kontrolę lekarza nad jego bezpiecznym przebiegiem, bez dyskomfortu dla pacjenta. Zmniejszamy również w ten sposób prawdopodobieństwo i nasilenie nadwrażliwości pozabiegowej.

Wybielając zęby laserowo jesteśmy w stanie uzyskać ich kolor jaśniejszy nawet o kilka odcieni. Nasze obserwacje potwierdzają, że uzyskiwany kolor jest bardzo naturalny, a zęby naszych pacjentów pozostają lśniące.

PROMOCJA

Promocja na powyższe zabiegi obowiązuje do końca sierpnia 2019 r. Aby z niej skorzystać należy zapisać się na zabieg, kontaktując się z recepcją Triclinium tel. 794 375 715.


Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.