OFERTA

Piękne ciało na lato – promocja na 4 zabiegi modelujące sylwetkę
26-04-2019

Jeżeli chcesz wymodelować ciało na lato, czyli nie tylko je wyszczuplić, ale również nadać figurze odpowiednie kształty, a skórze jędrność, skorzystaj z naszej promocji, która obejmuje aż cztery nieinwazyjne metody bodyformingu! 

W maju Robolex, laser lipolityczny, lipoliza kawitacyjna i lipoliza iniekcyjna w specjalnej promocyjnej cenie

– 20%

ROBOLEX

Jest urządzeniem wykorzystującym w swym działaniu synergię kilku nowoczesnych technologii do redukcji wielu problemów kosmetycznych  w tym: cellulitu, lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz spadku elastyczności skóry. Działanie poszczególnych technologii:

  • fale radiowe – podgrzewają włókna kolagenowe do temperatury 40-45 stopni Celsjusza, w której kolagen ulega skurczeniu. Powoduje to poprawę napięcia, elastyczności i metabolizmu skóry
  • masaż podciśnieniowy – powoduje stymulację krążenia krwi i limfy, poprawia metabolizm tkanek, zwiększa napięcie i elastyczność skóry
  • laser lipolityczny – zwiększa przepuszczalność błon komórek tłuszczowych i prowadzi do uwolnienia z nich nagromadzonych kwasów tłuszczowych
  • kawitacja ultradźwiękowa – zjawisko wywoływane przez falę akustyczną rozchodzącą się w środowisku cieczy. Powoduje powstanie fali uderzeniowej, która rozbija komórki tłuszczowe

LIPOLIZA KAWITACYJNA

To zabieg, który pomaga pozbyć się lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, poprzez wysyłanie ultradźwięków. Tworzą one falę uderzeniową, która rozrywa komórki tłuszczowe. Zabieg polecany jest osobom z odpowiednio nawodnioną i niezbitą tkanką tłuszczową.

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Jest to metoda redukująca lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową poprzez ostrzykiwane ciała preparatem, który powoduje rozpuszczenie tkanki tłuszczowej i/lub rozbicie komórek tłuszczowych. Preparat podaje się igłą głęboko, bezpośrednio w tkankę tłuszczową.

LASER LIPOLITYCZNY

Działa poprzez podgrzanie tkanki tłuszczowej, a przez to niszczy komórki tłuszczowe i powoduje uwolnienie tłuszczu do krwiobiegu.

Modelując sylwetkę należy wpływać zarówno na wygląd skóry jak i na kształt ciała oraz wielkość obwodów, czyli na tkankę tłuszczową. Takie połączenie dostosowane do potrzeb pacjenta i przede wszystkim do obszaru, na który działamy daje najlepsze efekty. Dobór zabiegów musi być więc dobrany indywidualnie do konkretnej osoby. Promocja, którą proponujemy jest skonstruowana tak, aby nasi specjaliści mogli wybrać i połączyć najlepsze dla Ciebie metody modelowania ciała.  Zachęcamy do skorzystania z niej.  

 

PROMOCJA

Promocja obowiązuje do końca maja 2019 r. Aby z niej skorzystać należy zapisać się na zabieg, kontaktując się z recepcją Triclinium (tel. 794 375 715).


Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.