Promocje

Peeling Perfect Derma Peel w specjalnej cenie.

Peeling Perfect Derma Peel w specjalnej cenie.

19-09-2017

Nasze Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium przeprowadza badania odmładzająco-odświeżającym zaawansowanym medycznie peelingiem Perfect Derma Peel. Jeśli chcesz na przełomie września i października wykonać peeling na wyjątkowo korzystnych warunkach cenowych, wyślij nam swoje zgłoszenie.

Jesień to czas, kiedy bezlitosne letnie słońce przestaje już wywierać na naszą skórę swój destrukcyjny wpływ. Można wreszcie na poważnie zająć się regenerowaniem twarzy po lecie. Jednym z najlepszych zabiegów odświeżających, jakie wykonujemy w Triclinium jest peeling Perfect Derma Peel.

O ZABIEGU

Perfect Derma Peel jest zaawansowanym, chemicznym peelingiem medycznym. W swoim składzie zawiera mieszankę kilku kwasów (kwas kojowy, TCA, kwas salicylowy i kwas retinowy), które głęboko odświeżają skórę. Największą zaletą Perfect Derma Peel jest jednak zawartość silnego przeciwutleniacza- glutationu.

Nietypowa formuła pilingu zapewnia bardzo dobre wyniki w walce ze starzejącą się skórą i trądzikiem. Preparat idealnie radzi sobie ze zrogowaciałym naskórkiem i odświeżeniem skóry zniszczonej słońcem.

Unikalne połączenie kwasów i przeciwutleniaczy w peelingu pozwala na:

  • rozjaśnienie, poprawę odcienia i faktury skóry;
  • usunięcie lub zmniejszenie przebarwień skóry;
  • kontrolowanie skóry trądzikowej, poprawę wyglądu blizn potrądzikowych;
  • redukcję wielkości porów;
  • zmniejszenie drobnych linii i zmarszczek;
  • stymulację produkcji kolagenu i elastyny, co prowadzi do przebudowy i odmłodzenia skóry.

The Perfect Derma Peel przeznaczony jest dla wszystkich rodzajów skóry i może być stosowany na twarz oraz inne obszary ciała, takie jak dekolt, szyja, ramiona, dłonie i plecy.

Więcej na temat zabiegu możesz dowiedzieć się tutaj: http://triclinium.pl/medycyna-estetyczna/metody-terapeutyczne/peeling-perfect-derma-peel/

EFEKTY DZIAŁANIA PEELINGU PERFECT DERMA PEEL

Efekty zabiegu Perfect Derma Peel

Efekty zabiegu Perfect Derma Peel

21761472_1549321971757328_7043530524820702441_n

ZOBACZ JAK WYGLĄDA ZABIEG PERFECT DERMA PEEL

BADANIE I PROMOCJA NA PERFECT DERMA PEEL

TERMIN:  W Triclinium przeprowadzimy badanie na bazie zabiegu peelingiem Perfect Derma Peel, które odbędzie się w dwie soboty – 30 września i 7 października 2017 r.

CENA: Wszystkie osoby, które zgłoszą się do badania będą miały wykonany w jednym z wybranych terminów peeling Perfect Derma Peel w cenie 700zł. Regularna cena zabiegu to 1000 zł. Każda osoba dodatkowo otrzyma do tego 2 biocelulozowe maski łagodzące.

ZGŁOSZENIA: Jeśli chcesz wziąć udział w badaniu i wykonać peeling w tej atrakcyjnej cenie, przyślij nam swoje zgłoszenie do wtorku 26 września na adres recepcja@triclinium.pl Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje: imię, nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, wybrany termin zabiegu i numer telefonu.

WARUNKI: Pamiętaj będziesz musiała/musiał pojawić się w Triclinium trzykrotnie! Pierwszy raz na wykonanie samego peelingu, drugi raz 3 dni później, na krótką wizytę kontrolną, a następnie po 7-10 dniach na drugą wizytę kontrolną. Terminy zostaną określone przed zabiegiem. Będziesz również musiała/musiał wyrazić zgodę na wykorzystanie przez Triclinium zdjęć. Tego typu dokumentacja będzie nam potrzebna na potrzeby samego badania jak i może być wykorzystana do celów marketingowych Triclinium.

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Zapisz się na newsletter

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.