Promocje

Odświeżona jesienią z Triclinium

Odświeżona jesienią z Triclinium

16-10-2016

W październiku i listopadzie zapraszamy do udziału w naszej akcji „Odświeżona jesienią z Triclinium”. 

To właśnie teraz nasza skóra szczególnie potrzebuje regeneracji. Po lecie jest przesuszona, zniszczona, postarzała i poszarzała. Poza tym promieniowanie słoneczne jest mniejsze, więc nareszcie można wykonywać mocniejsze zabiegi medycyny estetycznej. Jeśli czujesz, że Twoja skóra potrzebuje delikatnej przemiany i odkrycia jej blasku na nowo zapoznaj się z naszymi poradami, weź udział w naszych zabawach i skorzystaj z atrakcyjnych promocji.

Dawka wiedzy

Jeśli chcesz wiedzieć jak skutecznie złuszczyć, nawilżyć i odżywić skórę, a do tego nakłonić ją do szybszej i sprawniejszej pracy zachęcamy do lektury naszego wpisu pt. Jesienna pielęgnacja skóry w Poradniku Triclinium.

Atrakcyjne promocje

Dodatkowo, jeśli zapiszesz się do końca listopada na nasz newsletter, otrzymasz możliwość skorzystania z promocji w naszej klinice na zabiegi kosmetologiczne rewitalizujące skórę: Danne Montague King lub Mezoterapię Spring. Zabiegi te dają efekty pod warunkiem, że są wykonywane w seriach, dlatego promocja obejmuje pakiety:

Danne Montague King

  • przy zakupie 5 zabiegów + 1 zabieg gratis;
  • przy zakupie 9 zabiegów + 2 zabieg gratis;

Mezoterapia Spring

  • przy zakupie 4 zabiegi + 1 zabieg gratis;
  • przy zakupie 6 zabiegów + 2 zabiegi gratis.

To, który pakiet i zabieg jest dla Ciebie bardziej korzystny, będzie można ocenić podczas bezpłatnej konsultacji w Triclinium, na którą również zaprosimy Wszystkich zapisanych na newsletter, chcących skorzystać z promocji.

Zapisz się na newsletter, a dostaniesz na maila voucher promocyjny

Z promocji będzie można skorzystać do końca grudnia, ale będzie wymagała wcześniejszej rezerwacji wizyty, ponieważ ilość promocyjnych zabiegów jest ograniczona.

Ciekawe konkursy

Jeśli chcesz wygrać voucher na zabieg Danne Montauge King i Mezoterapii Spring zostań fanem na naszym fanpage’u i weź udział w konkursach, które przeprowadzimy na nim w październiku i listopadzie .

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Zapisz się na newsletter

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.