OFERTA

Odświeżona i promienna – Promocja na topowe zabiegi kosmetologiczne na twarz
26-04-2019

Zmęczona, szorstka i pozbawiona blasku – tak często wygląda skóra twarzy po zimie. Jeśli chcesz ją odświeżyć i sprawić, aby była promienna, skorzystaj z naszych topowych zabiegów kosmetycznych w promocyjnych cenach.

W maju zabiegi z użyciem nowoczesnych urządzeń, czyli:

mikrodermabrazja diamentowa, mikrodermabrazja korundowa, oksybrazja, hydrapeel,  mezoterapia mikroigłowa  i bezigłowa, a także peeling kawitacyjny

w specjalnej cenie
– 20%

Zarówno cera tłusta jak i sucha wymagają specjalistycznej pielęgnacji i indywidualnego podejścia. W Triclinium każdemu pacjentowi dedykujemy spersonalizowane, kosmetologiczne terapie pielęgnacyjne. Dysponujemy wieloma nowatorskimi zabiegami z wykorzystaniem urządzeń opartych na nowoczesnych technologiach, które bardzo dokładnie oczyszczają skórę, wpływają na lepszą pracę jej komórek, a przez to sprawiają, że twarz staje się gładka, rozświetlona, a także lepiej nawilżona. Nasi kosmetolodzy pomogą Państwu dobrać najlepsze zabiegi do rodzaju cery i jej problemów. Nasza promocja jest stworzona tak, aby każdy pacjent został odpowiednio zaopiekowany. Obejmuje ona następujące zabiegi:

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Jest zabiegiem, w trakcie którego przesuwa się po skórze głowicę pokrytą mikrokryształkami diamentu. Pod wpływem wytworzonego przez urządzenie podciśnienia głowica, jednocześnie zasysa skórę i wykorzystując efekt tarcia złuszcza zewnętrzne warstwy naskórka. Takie działanie oczyszcza twarz z nadmiaru zrogowaciałych komórek oraz łoju, powoduje wygładzenie jej powierzchni, a także zwężenie ujść gruczołów łojowych. W efekcie skóra odzyskuje naturalny, jednolity koloryt, staje się jaśniejsza i bardziej promienna.

MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA

To zabieg w którym do mechanicznego złuszczania naskórka wykorzystuje się zmikronizowane kryształy korundu, które wyrzucane pod ciśnieniem powodują mechaniczne peelingowanie skóry. Druga część głowicy, w tym samym czasie zasysa zużyty korund i złuszczony naskórek. Pod wpływem zabiegu dochodzi do oczyszczenia naskórka z nadmiaru zrogowaciałych komórek oraz sebum, wygładzenia jego powierzchni, a także zwężenia ujść gruczołów łojowych. W efekcie skóra odzyskuje naturalny, jednolity koloryt, staje się jaśniejsza i pełna blasku.

HYDRAPEEL

To metoda łącząca w sobie cechy mikrodermabrazji, peelingów chemicznych oraz próżni. Ta przełomowa technologia zapewnia skórze doskonałe oczyszczenie, wygładzenie, nawilżenie oraz ochronę przed działalnością wolnych rodników. Ogromną zaletą tej metody jest łagodne działanie, dzięki czemu zabieg może być wykonany nawet w przypadku skóry wrażliwej.

OKSYBRAZJA

Inaczej zwana oksydermabrazją, mikrodermabrazją wodno-tlenową czy też waterpeelingiem to rodzaj peelingu mechanicznego, w którym czynnikiem złuszczającym naskórek jest aplikowany pod ciśnieniem spray powietrza z solą fizjologiczną, za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Uderzający w skórę spray powoduje „odrywanie” martwych komórek naskórka od powierzchni skóry. Zabieg jest bezbolesny. Taki rodzaj złuszczania mechanicznego zalecany jest przede wszystkim osobom posiadającym skórę wrażliwą, delikatną i naczynkową.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

W Triclinium mezoterpię mikroigłową wykonujemy z wykorzystaniem trzech urządzeń: innowacyjnego nanopinu, dermapena lub rollera. Stymulują one fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny poprzez intensywne nakłuwanie tkanki specjalnymi mikroigłami oraz ułatwiają wprowadzanie substancji aktywnych w głąb naskórka, które nasi kosmetolodzy dobierają zawsze do indywidualnych potrzeb pacjenta. W efekcie skóra staje się gładka i lepiej napięta, zmarszczki ulegają spłyceniu, a blizny i rozszerzone pory zmniejszeniu.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Ta metoda to doskonała alternatywa dla mezoterapii igłowej. Umożliwia wprowadzenie do głębokich warstw skóry składników aktywnych z wtłaczanych substancji, bez jakiegokolwiek naruszenia jej ciągłości. Substancje podawane w głąb tkanki są dobierane indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta.

Zjawiska wytwarzane za pomocą mikroprądów stymulują także fibroblasty do produkcji kolagenu, a co za tym idzie działają  ujędrniająco oraz zagęszczająco na skórę.

PEELING KAWITACYJNY

Peeling kawitacyjny to zabieg stosowany do nieinwazyjnego oczyszczania skóry.  Emitowane przez urządzenie ultradźwięki, o określonej częstotliwości i zmiennym natężeniu, przenikając przez warstwę wody rozprowadzonej na powierzchni skóry wywołują zjawisko kawitacji. j W przypadku peelingu kawitacyjnego złuszczanie dotyczy powierzchownych warstw naskórka. Takie działanie powoduje warstwy rogowej skóry, łoju i zanieczyszczeń, dając tym samym gładkość oraz blask skórze.

Dodatkowo peeling kawitacyjny dostępny w Triclinium wzbogacony jest o diody LED o różnym zakresie emitowanych fal. Światło niebieskie, które ma działanie antybakteryjne, wykorzystywane jest przede wszystkim przy leczeniu trądziku pospolitego, różowatego czy łojotoku oraz światło czerwone, mające działanie głównie biostymulujące, poprawiające ukrwienie i funkcjonowanie skóry, wskazane dla „skór zniszczonych” lub dla osób starszych.

PROMOCJA

Promocja na powyższe zabiegi obowiązuje w środy i czwartki do końca maja 2019 r. Aby z niej skorzystać należy zapisać się na zabieg, kontaktując się z recepcją Triclinium (tel. 794 375 715).


Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.