OFERTA

Nowy stomatolog w Triclinium
12-04-2018

Mamy przyjemność przedstawić nową stomatolożkę – Panią doktor Agnieszkę Duplagę, która dołączyła do zespołu Triclinium.

Nasza nowa dentystka ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Swoją wiedzę stale poszerza biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach m.in. „Art. Of Composite – estetyka kompozytowa bez tajemnic”, czy „Diagnostyka problemów dziąsłowo-śluzówkowych i podstawowe zabiegi w periodontologii”.

Była również zaangażowana w program profilaktyczno-edukacyjny „Chroń dziecięce uśmiechy” – coroczny cykl bezpłatnych przeglądów dla dzieci szkół podstawowych, organizowany przez Wrigley Polska i Polski Czerwony Krzyż.

Jak sama mówi, praca lekarza dentysty od zawsze była jej marzeniem i najważniejszy dla niej jest dobry kontakt z pacjentem oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji, aby w każdym przypadku móc wybrać dla niego optymalną metodę leczenia.

Pacjenci cenią ją za szczególnie dużą rzetelność i dokładność. Dba, aby każda interwencja stomatologiczna zakończyła się nie tylko z sukcesem dla zdrowia, ale i estetycznego wyglądu uzębienia pacjenta.

W Triclinium zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz protetyką estetyczną. Przyjmuje zarówno pacjentów dorosłych oraz dzieci.

Zachęcamy do wizyt u Pani doktor 🙂


Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.