Promocje

KONKURS TRUDNE PRZYPADKI

KONKURS TRUDNE PRZYPADKI

21-08-2014

Konkurs adresowany jest do osób, które mają defekty urody utrudniające codzienne funkcjonowanie. Dwie z nich otrzymają możliwość rocznej terapii w klinice Triclinium. Szczególnie interesujące są dla nas przypadki trudne, nietypowe, wymagające niestandardowego podejścia do problemu.

GŁÓWNE ZASADY KONKURSU
Co chciałabyś w sobie zmienić? Opowiedz swoją historię, przyślij zdjęcie i wygraj terapię, która może odmienić Twoje życie.
ETAP 1 (do 24 sierpnia) nadsyłanie zgłoszeń
– Prześlij zdjęcie obrazujące swój problemu. Jeśli problem dotyczy twarzy, a nie chcesz jej pokazywać, możesz na zdjęciu ją zamazać w sposób utrudniający identyfikację, ale tak, aby zdjęcie nie utraciło czytelności. To samo dotyczy części intymnych
– Napisz w jaki sposób ten problem utrudnia Ci życie i uzasadnij, dlaczego nagroda w postaci terapii powinna trafić do Ciebie. Opis powinien składać się z maksymalnie 1000 znaków (bez spacji). Określ, jaką część ciała chciałabyś poddać leczeniu.
– Zdjęcia i opisy przyślij do 24.08.2014r. na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „Trudne przypadki”. Pracę można podpisać pseudonimem, ale do wiadomości redakcji trzeba podać prawdziwe imię i nazwisko.
ETAP 2 (26 sierpnia-2 września) głosowanie:
Od 26.08.2014r. zdjęcia i opisy spełniające wymogi regulaminowe zostaną umieszczone na portalu miastokobiet.pl na platformie do głosowania, dzięki czemu Internauci będą mogli głosować osoby, które w ich odczuciu najbardziej zasługują na wygraną.
Głosowanie, które będzie trwało do 02.09.2014r, do godz. 12.00, zakończy się wyłonieniem jednej osoby z największą liczbą głosów, która zostanie zwycięzcą konkursu.
Równolegle zostanie nagrodzona kolejna osoba, którą wybierze dr Marek Wasiluk.
Wyniki konkursu zostaną podane 09.09.2014r.
NAGRODY:
Każdy ze zwycięzców otrzyma zaproszenie na serię zabiegów dostosowanych do jego problemu, które zostaną wykonane w Triclinium. To ile zabiegów zostanie wykonanych zależeć będzie od diagnozy. Terapia będzie obejmować tylko część ciała wskazaną przez zwycięzcę w zgłoszeniu konkursowym i będzie dotyczyła tych problemów, których usunięcie jest możliwe metodami medycyny estetycznej. Czas terapii ograniczony jest do roku i wymaga współpracy ze strony pacjenta (przyjeżdżania na zaplanowane zabiegi, stosowania się do zaleceń).
Konkurs organizowany jest z czasopismem Miasto Kobiet: ZOBACZ SZCZEGÓŁOWE ZASADY I REGULAMIN

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Zapisz się na newsletter

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.