Promocje

CZERWIEC MIESIĄCEM GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ – BEZPŁATNE KONSULTACJE

CZERWIEC MIESIĄCEM GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ – BEZPŁATNE KONSULTACJE

22-05-2014

Kilka miesięcy temu do naszej oferty wprowadziliśmy zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Poszerzenie działalności Triclinium o tę dziedzinę medycyny estetycznej było naturalną redakcją na głosy naszych pacjętek, z których wyraźnie wynikało, że jest duże zapotrzebowanie na tego typu zabiegi. Dziś chcemy jeszcze bardziej wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnej kobiety, dlatego w Triclinium czerwiec będzie miesiącem ginekologii estetycznej! W tym czasie kilkadziesiąt kobiet będzie miało możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji z zakresu ginekologii estetycznej.

Jeśli nie jesteś zadowolona z wyglądu swoich sfer intymnych (chciałabyś je odmłodzić, zmienić ich kształt lub kolor, albo usunąć poporodowe defekty), poza tym Twoje codzienne funkcjonowanie bywa utrudnione z powodu dolegliwości związanych z tymi obszarami ciała, albo od pewnego czasu Ty i Twój partner odczuwacie mniejszą satysfakcję lub dyskomfort podczas zbliżeń seksualnych, zapisz się na bezpłatną wizytę konsultacyjną w Triclinium.

Darmowe konsultacje dla osób zainteresowanych tego typu zabiegami odbędą się:

  • 4.06 w godz. 17-20
  • 12.06 w godz. 8-12
  • 18.06 w godz. 8-12
  • 23.06 w godz. 17-20
  • 27.06 w godz. 18-20

Zapisy będą przyjmowane wyłącznie telefonicznie pod numerem tel. 22 403 40 34. Uwaga, ilość miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!

Rabat w wysokości 30 proc. na wszystkie zabiegi ginekologii estetycznej z wyjątkiem zabiegu nićmi,będzie przysługiwał wszystkim osobom, które skorzystają z konsultacji, a następnie w ciągu tygodnia zapiszą się na proponowaną przez dr. Marka Wasiluka terapię. Zniżka będzie obowiązywała do końca września 2014.

Dodatkowym korzyścią będzie możliwość rozmowy z psychologiem przed lub po przeprowadzonej konsultacji medycznej.

Przeczytaj więcej na temat gienkolgii estetycznej!

Zobacz film o ginekologii estetycznej!

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Zapisz się na newsletter

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.