OFERTA

Casting – szukamy osób z problemem blizn zanikowych
21-08-2018

Poszukujemy młodej osoby, ok. 25 roku życia, która zmaga się z problemem blizn zanikowych np. po trądziku. Ważne, aby blizny nie były zbyt duże. To czy są świeże, czyli czerwone czy stare, białe nie ma znaczenia. Wybrana osoba będzie miała wykonany cykl kliku zabiegów usuwania blizn zanikowych w Triclinium (Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/13) w zamian za udostępnienie swojego wizerunku i wypowiedź w jednym z programów TV.

JAK WYGLĄDA BLIZNA ZANIKOWA:

Blizny zanikowe, to inaczej blizny wklęsłe, takie jak po trądziku, ospie, czasem po urazach. Charakteryzują się tym, że w tych miejscu skóra jest zapadnięta, występuje jej brak.

JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ:

Jeśli chcesz dostać się do programu wyślij zdjęcie swojego defektu, zdjęcie portretowe oraz opis blizn na adres: kontakt@triclinium.pl. Prosimy również o podanie numeru telefonu,  gdzie mieszkasz i ile masz lat.  Na Wasze zgłoszenia czekamy do czwartku 23 sierpnia 2018. W odpowiedzi 24 sierpnia dostaniesz dodatkowe pytania lub informację, czy zostałaś/eś zaproszona do dalszego etapu na konsultację lekarską.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

Warunkiem wzięcia udziału w programie i skorzystania z darmowej terapii w klinice Triclinium, jest podpisanie dokumentu, w którym będziesz wyrażać zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w programie oraz na rozpowszechniania go w ramach tego filmu. Musisz także gwarantować pojawianie się na nagraniach.

O tym jak leczymy blizny zanikowe dr Marek Wasiluk pisał na swoim blogu http://www.marekwasiluk.pl/blizny-zanikowe-leczenie/

Serdecznie zapraszamy do przysyłania swoich zgłoszeń!


Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.