OFERTA

Casting do filmów
11-10-2016

Kto zaglądał do naszej zakładki WIDEO ZABIEGI i zna kanał Triclinium na You Tube wie, że od dwóch lat regularnie realizujemy i publikujemy filmy z cyklu „Medycyna estetyczna bez tajemnic” pokazujące, z jakimi problemami estetycznymi radzimy sobie w Triclinium i jak wyglądają nasze zabiegi. W filmach występują prawdziwe pacjentki, które zdecydowały się, często po raz pierwszy, skorzystać z medycyny estetycznej. Opowiadają o swoich defektach i dzielą się przed kamerą opinią i doznaniami po zabiegach.

Obecnie już po raz szósty poszukujemy kandydatek do naszego programu! Jeśli chcesz wziąć w nim udział i poddać się nieodpłatnemu zabiegowi, już teraz wyślij nam swoje zgłoszenie (instrukcja poniżej). Nagrania odbędą się w sobotę 22 października 2016 w naszym Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium (Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/13) i będą emitowane w kanałach internetowych (m.in. kanał YouTube Triclinium, blog www.marekwasiluk.pl oraz strona www.triclinium.pl).

Tym razem specjaliści Triclinium w ramach nagrań będą wykonywać następujące zabiegi:

• Terapia Danne Montague King – odświeżenie, oczyszczenie i zregenerowanie skóry;
• Mezoterapia SPIRG – nawilżenie i ujędrnienie skóry;
• Depilacja E-light;
• Grzybica paznokci;

Jak zgłosić swój udział:

Jeśli chcesz dostać się do programu i masz, któryś z powyżej wymienionych problemów urodowych, wyślij zdjęcie swojego defektu, zdjęcie portretowe oraz opis swojego problemu na adres kontakt@triclinium.pl W tytule wiadomości napisz, który z wymienionych tematów dotyczy właśnie Ciebie, gdzie mieszkasz i ile masz lat. Prosimy również o podanie numeru telefonu. Każdy z kandydatów może przysłać kilka zdjęć i opisać klika swoich problemów urodowych. Na Wasze zgłoszenia czekamy do wtorku 18 października 2016. W odpowiedzi 18 października dostaniesz dodatkowe pytania lub informację, czy zostałaś zaproszona na nagrania.

Warunki uczestnictwa:

Warunkiem wzięcia udziału w programie i skorzystania z darmowego zabiegu w klinice Triclinium, jest podpisanie dokumentu, w którym będziesz wyrażać zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w filmie oraz na rozpowszechniania go w ramach tego filmu i zdjęć wykonanych podczas nagrań. Musisz także gwarantować pojawianie się na nagraniu, które odbędzie się 22 października 2016 w klinice Triclinium (Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/13). Przysyłając zgłoszenie zgadzasz się na wykorzystywanie i przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia castingu oraz w celach marketingowych Triclinium.

Serdecznie zapraszamy do przysyłania swoich zgłoszeń!

To już piąte tego typu nagrania w Triclinium.

Zobacz jak wygląda przykładowy film z poprzednich nagrań

lub obejrzyj wszystkie w zakładce WIDEO ZABIEGI

 


Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.