OFERTA

CASTING DO FILMÓW
18-09-2018

 

Po raz kolejny poszukujemy kandydatek i kandydatów do cyklu filmów o medycynie estetycznej i kosmetologii. Wszyscy zainteresowani, którzy chcieliby skorzystać z darmowego zabiegu i swobodnie czują się przed kamerą już dziś mogą wysłać swoje zgłoszenie. Nagrania odbędą się w niedzielę 30 września w naszym Centrum Medycyny Nowoczesnej Triclinium (Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/13 i będą emitowane w kanałach internetowych.

Jeśli marzysz o tym, żeby pozbyć się swojego defektu estetycznego zgłoś się do naszego programu „Medycyna estetyczna bez tajemnic”. Bohaterzy każdego odcinka w ramach nagrania będą mieli wykonany pojedynczy zabieg medycyny estetycznej lub kosmetologii. Tym razem szukamy bohaterów do następujących tematów:

  1. Laserowe leczenie trądziku różowatego;
  2. Odświeżanie skóry peelingami chemicznymi;
  3. Poprawa kondycji skóry za pomocą mezoterapii bezigłowej;
  4. Odświeżanie skóry za pomocą zabiegu hydrapeel.

Filmy będą emitowane za pomocą różnych kanałów internetowych (m.in. kanał YouTube Triclinium, blog www.marekwasiluk.pl oraz strona www.triclinium.pl).

Cykl “Medycyna estetyczna bez tajemnic” jest nagrywany w celach edukacyjnych. W ten sposób chcemy zapoznawać Was i oswajać z medycyną estetyczną. Będziemy pokazywać krok po kroku jak wykonywane są rożne zabiegi z jej zakresu. Będziemy wyjaśniać i porównywać działanie różnych metod. Wreszcie będziemy przedstawiać Wasze własne opinie na ich temat, bo przecież to Wy będziecie jego bohaterami!

JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ:

Jeśli chcesz dostać się do programu i masz któryś z powyżej wymienionych problemów urodowych, wyślij zdjęcie swojego defektu, zdjęcie portretowe oraz opis swojego problemu na adres kontakt@triclinium.pl W tytule wiadomości napisz, który z wymienionych tematów dotyczy właśnie Ciebie, gdzie mieszkasz i ile masz lat. Prosimy również o podanie numeru telefonu. Każdy z uczestników może przysłać kilka zdjęć i opisać klika swoich problemów urodowych. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 24 września. W odpowiedzi 25 września dostaniesz dodatkowe pytania lub informację, czy zostałaś zaproszona/y do dalszego etapu.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

Warunkiem wzięcia udziału w programie i skorzystania z darmowego zabiegu w klinice Triclinium, jest podpisanie dokumentu, w którym będziesz wyrażać zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w filmie oraz na rozpowszechniania go w ramach tego filmu. Musisz także gwarantować pojawianie się na nagraniu, które odbędzie się 30 września w klinice Triclinium (Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 47/13).

Serdecznie zapraszamy do przysyłania swoich zgłoszeń!

To już siódme tego typu nagrania w Triclinium.

 


Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.