OFERTA

Monika Nowakowska

Monika Nowakowska

Monika Nowakowska

Asystentka stomatologiczna, ortodontyczna i higienistka stomatologiczna z kilkunastoletnim doświadczeniem praktycznym.

W Triclinium zajmuje się czynnym asystowaniem przy zabiegach z zakresu stomatologii, ortodoncji i chirurgii stomatologicznej.

Osoba doskonale zaznajomiona z procedurami asysty, koniecznymi do bezpiecznego, aseptycznego i komfortowego dla pacjentów wykonywania zabiegów stomatologicznych. Stale poszerza swoją wiedzę stomatologiczną oraz ogólnomedyczną na konferencjach.

Monika posiada dużą wiedzę z zakresu higieny jamy ustnej i profilaktyki jej chorób. Przeprowadza profesjonalny instruktaż czyszczenia zębów, doradza przy wyborze produktów do higieny oraz przeprowadza profesjonalne zabiegi skalingu, piaskowania i polerowania zębów.

Praca z dr Kamilą Wasiluk pozwoliła jej na zdobycie wiedzy z zakresu technologii ortodoncji, jest w stanie przyjąć i perfekcyjnie zaopatrzyć pacjenta z awarią aparatu ortodontycznego. Dr Kamila mówi o niej „ bez profesjonalizmu, dociekliwości i dbałości o pacjenta wizyty pacjentów nie przebiegałyby tak sprawnie i w tak przyjaznej atmosferze”.

W Triclinium asystuje także w trudnych i wymagających niezwykłej sterylności zabiegach z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej oraz medycyny estetycznej.

Jest osobą bardzo komunikatywną, sympatyczną, wprowadzająca przyjazną relaksującą pacjentów atmosferę, co sprawia że napięcie i stres związany z wizytą ulega znacznej redukcji.

Oto jeden z certyfikatów Moniki Nowakowskiej:


Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.