Kształt ust

Każda kobieta marzy o pięknych ustach. Wiele pań uważa, że ich usta po prostu odbiegają od ideału i chciałoby dokonać korekty. Dodatkowo z biegiem czasu skóra okolicy warg wiotczeje, dając efekt zanikającej czerwieni ust, a one same tracą swoją objętość i nawilżenie. Do niedawna jedyną możliwością poprawy kształtu ust było wykonanie zabiegu chirurgicznego. Od kilku lat mamy możliwość korzystania z mniej inwazyjnych i odwracalnych metod.

Najczęściej usta wypełnia się kwasem hialuronowym. Po znieczuleniu wypełniacz wstrzykiwany jest za pomocą cienkiej igły w głąb warg, dzięki czemu możemy z dużą precyzją dokonać poprawy ich kształtu. Co ważne, jesteśmy w stanie uzyskać dokładnie taki efekt, jakiego oczekuje dana pacjentka.

Kwas hialuronowy jest wypełniaczem czasowym. Oznacza to, że po pewnym czasie (w przypadku ust po 6 miesiącach) całkowicie się on wchłania. Dzięki temu mamy pewność, że zabieg jest odwracalny i w każdym momencie będziemy mogli go powtórzyć, dostosowując upragniony efekt do aktualnego układu ust.

EFEKTY TERAPII

  • powiększanie ust;
  • modelowanie kształtu ust;
  • usunięcie asymetrii;
  • podkreślenie konturu;
  • nawilżanie ust;

EFEKTY NASZYCH ZABIEGÓW

usta

Zobacz jak wygląda zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym!