Vibrolight

Vibrolight to nazwa innowacyjnego zabiegu modelującego sylwetkę. Metoda jest całkowicie bezinwazyjna i wskazana zwłaszcza w przypadku miejscowego otłuszczenia. Jej wyjątkowość polega na połączonym działaniu dwóch narzędzi: zimnego lasera i platformy wibracyjnej.

DZIAŁANIE

Zestawienie ze sobą tych dwóch urządzeń jest oczywiście nieprzypadkowe. Działanie zimnego lasera ma na celu redukcję tkanki tłuszczowej poprzez biostymulację, czyli zmianę metabolizmu komórek tłuszczowych w sposób prowadzący do uwolnienia z nich tłuszczu, który następnie krąży po organizmie. Aby nie odłożył się ponownie, konieczne jest jego szybkie i skuteczne zmetabolizowanie, głównie za pomocą dwóch czynników – niskokalorycznej diety oraz wysiłku fizycznego. Właśnie ten drugi element zapewniany jest już w trakcie zabiegu za sprawą intensywnych ćwiczeń na platformie wibracyjnej, które rozpoczynają i kończą całą procedurę.

ZASTOSOWANIE

Najbardziej satysfakcjonujące efekty w postaci węższej o kilka centymetrów talii daje seria 10 – 15 zabiegów. W dniach pomiędzy zabiegami zalecana jest regularna aktywność fizyczna, która stanowi „przedłużenie” działania platformy wibracyjnej.

ZALETY METODY

  • brak przeciwwskazań do zabiegu;
  • brak powikłań;
  • skuteczne efekty w przypadku otyłości miejscowej;

Należy jednocześnie pamiętać, że tak jak w przypadku wszystkich nieinwazyjnych metod poprawiających sylwetkę, tak i tutaj w celu osiągnięcia najbardziej satysfakcjonujących rezultatów, oprócz aktywności fizycznej konieczna jest trwała zmiana nawyków żywieniowych i dopasowanie ich do naszych indywidualnych potrzeb.

Zobacz, jak wygląda zabieg redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą metody Vibrolight!