OFERTA

MARIA ROTKIEL

MARIA ROTKIEL

MARIA ROTKIEL

Czas na mój beauty plan w Triclinium! Część pierwsza – konsultacja i dokładna diagnoza.

Po urodzeniu synka, obecnie w pierwszych miesiącach macierzyństwa czuję, że nadszedł moment, aby „zabrać się za siebie”. Jak każda kobieta zasługuję na czas dla siebie i chciałabym poddać się zabiegom, które pomogą mi wrócić do formy – zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Wiemy doskonale o tym, że czując się zadbane i atrakcyjne, mamy zarówno lepszy humor, jak i większą pewność siebie, co z kolei daje nam energię i motywację do działania. Będąc pracującą i wyjątkowo aktywną mamą, bardzo takiego wsparcia potrzebuję. W końcu sama propaguję filozofię „kochania siebie”, tak więc staram się żyć zgodnie z nią 🙂 . 

Chyba najlepszą decyzją podjętą przeze mnie w ostatnim czasie było udanie się na konsultacje do Triclinium do doktora Marka Wasiluka. Już na pierwszym spotkaniu opracowaliśmy plan mojej „renowacji”, jak sama go nazwałam, a pan doktor poświęcił mi bardzo dużo uwagi i troski, w wyczerpujący sposób opisując działanie każdego planowanego zabiegu. Przede wszystkim zmotywował mnie do zrobienia badań, takich jak morfologia, czy badania hormonalne, przekonując mnie argumentem, że zabiegi medycyny estetycznej powinny być połączone z kompleksowym zadbaniem o siebie, a w pierwszej kolejności o swoje zdrowie.

Takie podejście jest dla mnie niezwykle cenne. Jako psycholog doskonale wiem, że tylko kompleksowa troska i dbanie o siebie może dać naprawdę zadowalające efekty. Co więcej, po wykonaniu badań okazało się, że mam chorą tarczycę, w związku z czym muszę podjąć leczenie. Gdyby nie pan doktor, pewnie w dalszym ciągu zwlekałabym z wizytą kontrolną u lekarza. Konsultacja doktora Marka Wasiluka dała mi poczucie, że oddaję się w dobre ręce, i że mogę mieć pewność co do tego, że zabiegi w Triclinium w skuteczny, kompleksowy i efektywny sposób pomogą mi w odzyskaniu nadwerężonego trudami ciąży, porodu i macierzyństwa atrakcyjnego wyglądu. Tym bardziej, że beauty plan, skonstruowany dla mnie przez doktora, zakłada głównie zabiegi nakierowane na poprawę kondycji mojej skóry poprzez stymulację organizmu do naturalnej odnowy, ale o tym więcej już w następnej części.

Maria Rotkiel


Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.

Subscribe to our newsletter


W celu ochrony Twoich danych, zapisując sie na nasz newsletter akceptujesz politykę prywatności.