Dr Natasza Grądalska

Dr Natasza Grądalska

Lekarz medycyny estetycznej.

Z wykształcenia jestem lekarzem stomatologiem (absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego). Wieloletnia praca stomatologa nauczyła mnie precyzji i zwracania uwagi na detale. Od kilku lat nieustannie doskonalę swoje umiejętności praktyczne w dziedzinie medycyny estetycznej pod czujnym okiem dr. Marka Wasiluka, nie zaniedbując również wiedzy teoretycznej.

Z Triclinium związałam się w 2012 roku. Zajmuję się tu kilkoma aspektami. Specjalizuję się głownie w terapii rozstępów stosując autorską metodę dr. Wasiluka No Strech Marks oraz szeroko pojętym odmładzaniem z wykorzystaniem metod regeneracyjnych, szczególnie: radiofrekfencji mikroigłoweja, lasera frakcyjnego, osocza bogatopłytkowego, a także HIFU. Stale się dokształcam i udoskonalam swoje umiejętności, korzystając z możliwości podpatrywania przy pracy i bezpośredniego dostępu do takiego specjalisty z medycyny estetycznej, jakim jest dr Marek Wasiluk.

Poza tym jestem koordynatorem Ośrodka Triclinium w badaniach klinicznych.

W pracy istotne jest dla mnie zbudowanie wzajemnego zaufania w relacji lekarz-pacjent, dlatego kładę nacisk nie tylko na profesjonalizm, ale także na stworzenie przyjaznej atmosfery, tak aby pacjent nie bał się zadać nurtujących go pytań. Jestem osobą wesołą i otwartą, co niewątpliwie ułatwi wizyty tym bardziej zestresowanym.

Prywatnie interesuję się zdrowym odżywianiem, uwielbiam jeździć na nartach i czytać dobre kryminały. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej kliniki.

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Zapisz się na newsletter

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.