Dr Katarzyna Dulna

Dr Katarzyna Dulna

Lekarz stomatolog, ortodonta

Ukończyłam studia na Oddziale Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w 2002 roku.

Początkowo moje zainteresowania zawodowe koncentrowały się wokół stomatologii zachowawczej i zaawansowanej endodoncji, z istotnym uwzględnieniem stomatologii estetycznej.

Po latach, naturalną ich konsekwencją stało się moje zbliżenie do ortodoncji – dziedziny, w której aktualnie intensywnie się rozwijam. Z biegiem czasu wzrastała również moja świadomość związana z prawidłowym funkcjonowaniem układu ruchu narządu żucia (URNŻ), a także dojrzewało holistyczne spojrzenie na człowieka, poprzez pryzmat ogólnego dobrostanu organizmu, a nie wyłącznie problemów dotyczących pojedynczych zębów.

W swojej filozofii leczenia odrzucam niepotrzebną ingerencję, kładę maksymalny nacisk na leczenie zapewniające pacjentowi prawidłową i komfortową funkcję, jak i satysfakcję estetyczną. Dbam o zdrowie stawu skroniowo-żuchwowego oraz wspieram leczenie zaburzeń występujących w tym obszarze. W swojej praktyce staram się wykorzystywać techniki i narzędzia zgodne z moją filozofią postepowania, m.in. leczenie czynnościowe, aparaty samoligaturujące, aparat A.L.F, technikę skoordynowanego rozwoju łuków (CAD), a także aparaty/szyny sprzyjające leczeniu zaburzeń URNŻ. Posiadam także licencję na leczenie aparatem epigenetycznym Homeoblock™.

Swoim pacjentom, w zależności od potrzeb, oferuję dostęp do postępowania interdyscyplinarnego, poprzez współpracę z protetykiem, chirurgiem i periodontologiem. Współpracuję z fizjoterapeutami, oraz dietetykiem (specjlistą ds. nadwrażliwości i alergii pokarmowych), w zakresie przywrócenia ogólnego dobrostanu organizmu w przypadku pacjentów wymagających kompleksowej opieki.

Od 2014 roku przynależę do International Association for Orthodontics. Swoją wiedzę zdobywam, aktualizuję i poszarzam na licznych konferencjach i szkoleniach. Aktualnie jestem uczestnikiem 3-letniego programu „Mini-Residency in Orthodontics prowadzonego przez Dr. Dereka Mahoney.

Swoją obecnością staram się współtworzyć miejsce przyjazne Pacjentom, zapewniając Państwu: profesjonalizm, miłą atmosferę, możliwość dostępu do nowoczesnego sprzętu i doskonałych materiałów.

Serdecznie zapraszam.

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Zapisz się na newsletter

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.