Danne Montague King – terapia paramedyczna

Danne Montague King to terapia paramedyczna silnie regenerująca, oczyszczająca oraz dotleniająca skórę od wewnątrz.

Dlaczego DMK?

DMK traktuje skórę jako żywy ekosystem i dobiera składniki aktywne, które w sposób naturalny usuwają przyczyny, a nie tylko objawy dysfunkcji skóry. Kosmetyki dostarczają komórkom chemię, którą akceptują i na którą mocno reagują – w sposób, w jaki funkcjonowały we wczesnym stadium rozwoju. Odpowiednio skomponowane receptury aminokwasów, protein, enzymów i olei roślinnych pozwalają stworzyć idealne środowisko, stymulując skórę do prawidłowego rozwoju – niezależnie od płci, wieku, czy stanu kondycji skóry.

Objawy charakterystyczne dla zabiegu

W trakcie zabiegu pacjent może odczuwać mrowienie, swędzenie, a nawet delikatne pieczenie skóry oraz pulsowanie naczyń. Wszystkie te objawy są całkowicie naturalne i wynikają z intensywnego działania masek enzymatycznych wykorzystywanych w zabiegach DMK. Unikalnym zjawiskiem charakterystycznym tylko dla tej marki jest nie tylko pobudzenie procesu odnowy skóry, ale również stymulacja pracy naczyń krwionośnych i mięśni. Na skutek tego dochodzi do wystąpienia, tzw. efektu cytoplazmatycznego, który objawia się na powierzchni skóry w postaci widocznego zarysu naczyń włosowatych zlokalizowanych głęboko w skórze. Jest to potwierdzenie intensywnego działania enzymów zawartych w preparatach DMK. Widoczność tego efektu zmniejsza się już w czasie zmywania maski. Niekiedy może się on utrzymywać do godziny czasu.

Rekomendowana ilość oraz częstotliwość wykonywania zabiegów

Już po jednym zabiegu widać zdecydowaną poprawę, jednak dla osiągnięcia optymalnego rezultatu zalecane jest poddanie się programowi rozpisanemu na 6-12 zabiegów, wykonywanych z częstotliwością raz na tydzień.