Joanna Hirszler

Joanna Hirszler

Kosmetolog.

W 2013 roku ukończyłam z wyróżnieniem studia magisterskie w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Posiadam dużą wiedzę na temat chemii kosmetycznej, właściwości poszczególnych substancji stosowanych w kosmetyce oraz bezpieczeństwa ich stosowania.

Przez kilka lat pracowałam w aptece jako dermokonsultantka, udzielając kobietom porad dotyczących rozwiązywania problemów związanych z pielęgnacją skóry oraz właściwego doboru kosmetyków. Dzięki temu dobrze znam oferty wielu marek kosmetycznych dostępnych na rynku i pomagam swoim klientom zabiegowym w doborze kosmetyków odpowiednich dla potrzeb ich skóry.

Wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej zaowocowało między innymi objęciem stanowiska redaktora, specjalizującego się w pisaniu artykułów z zakresu medycyny i kosmetologii na wielu znanych serwisach internetowych.

Obecnie aktywnie uczestniczę w wielu szkoleniach oraz kursach dotyczących nowości w branży kosmetycznej. Posiadam certyfikaty z kursów doszkalających, między innymi z obsługi lasera, fal radiowych (RF) oraz podczerwieni (IR), a także z wykonywania zabiegów na różnych markach kosmetycznych.

Jestem specjalistką zarówno w wykonywaniu podstawowych zabiegów kosmetycznych, jak i zabiegów laserowych, IPL oraz RF. Doskonale wyczuwam potrzeby naszych pacjentów i dbam o ich komfort oraz zadowolenie. Szeroka wiedza z dziedziny kosmetologii umożliwia mi opracowywanie rozmaitych programów pielęgnacyjnych dobranych indywidualnie dla każdej osoby.

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Zapisz się na newsletter

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.