Dr Marek Wasiluk

Dr Marek Wasiluk

Master of Science Aesthetic Medicine, specjalista medycyny estetycznej, ekspert w dziedzinie laseroterapii. Pomysłodawca i założyciel Triclinium.

Doktor Marek Wasiluk jest jedynym lekarzem w Polsce, który ukończył prestiżowe studia Msc in Aesthetic Medicine w szkole Barts and The London School of Medicine and Dentistry na elitarnym uniwerytecie Queen Mary University of London (rocznik 2017). Tym samym może mianować się tytułem Master of Science, czyli magister medycyny estetycznej, którego nie można uzyskać na żadnej uczelni w Polsce, i tylko na kilku na Świecie. Jako jeden z nielicznych absolwentów uzyskał ten tytuł z wyróżnieniem.

Doktor Marek Wasiluk jest prekursorem i poszukiwaczem nowych rozwiązań medycznych. Jako pierwszy w Polsce wprowadził m.in. terapię leczenia laserem bromkowo-miedziowym, a także frakcyjną rf mikroigłową oraz HIFU. Sam tworzy autorskie terapie, opracował m.in. No Stretch Marks, która powala leczyć stare, zabliźnione rozstępy. Ceniony i nazywany przez pacjentów „lekarzem od trudnych przypadków” daje nadzieję na poprawę wyglądu i realne efekty tam gdzie inni już dawno zwątpili i zawiedli.

Szczególnie interesują go nowoczesne technologie medyczne m.in. lasery, na których zna się jak nikt inny w Polsce. Jest zwolennikiem nurtu nowoczesnej medycyny estetycznej, który zakłada poprawianie urody przez stymulowanie organizmu do naturalnej regeneracji.

Dzięki jego międzynarodowemu i wszechstronnemu doświadczeniu Triclinium wykracza poza standardy i stosuje najnowocześniejsze rozwiązania, których doktor jest entuzjastą.

Jako prawdziwy pasjonat, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w publikacjach medialnych (ma własne rubryki m.in. na portalach Onet.pl i NaTemat.pl), ale przede wszystkim na własnym blogu eksperckim www.marekwasiluk.pl oraz w książce pt. „Medycyna estetyczna bez tajemnic”.

Jest rónież absolwentem podyplomowych studiów z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTMeiAA, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Brał udział w opracowywaniu przez Towarzystwo programu certyfikacji lekarzy medycyny estetycznej. Od 2008 roku współpracuje z Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, będąc wykładowcą na studiach podyplomowych.  Ciągle poszerza swoją wiedzę czerpiąc ze światowych standardów. Dlatego zdecydował się na prestiżowe studia podyplomowe z medycyny estetycznej w Wielkiej Brytanii.

Ponadto jest ekspertem w dziedzinie badań klinicznych. Uczestniczył w ponad osiemdziesięciu projektach badawczych prowadzonych na całym świecie – w Ameryce Północnej, Europie, Azji, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie. Ma swój wkład np. we wprowadzenie na rynek szczepionki na świńską grypę czy malarię.

Niezwykła otwartość sprawia, że bardzo szybko zjednuje sobie sympatię i zaufanie wśród Pacjentów, z którymi bardzo ceni sobie osobisty kontakt.

Zapraszamy serdecznie na konsultacje i zabiegi do dr. Marka Wasiluka.

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Zapisz się na newsletter

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.