Dr Kamila Wasiluk

Dr Kamila Wasiluk

Lekarz stomatolog, ortodonta (Master of Science in Orthodontics), lekarz medycyny estetycznej.

Dlaczego zajmuję się ortodoncją i medycyną estetyczną? Z pasji do pomocy i perfekcjonizmu. Już w na początku liceum wiedziałam, że zostanę stomatologiem. I tak się stało.

W 2002 roku ukończyłam studia stomatologiczne na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Przez kilka lat pracowałam w charakterze lekarza stomatologa dzieci i dorosłych. Zdobywałam doświadczenie i podnosiłam kompetencje zawodowe, szczególnie interesując się aspektami estetycznymi swojej pracy.

Doszłam do wniosku, że bardzo ważne w uzyskaniu idealnego odbioru estetycznego twarzy jest nie tylko estetyka uzębienia, ale też całej twarzy. Dlatego rozwijałam swoje zainteresowania pogłębiając wiedzę z zakresu medycyny estetycznej-ukończyłam studia podyplomowe Kosmetologia dla lekarzy w Wyższej Szkole Kosmetologii i Promocji Zdrowia (2009) oraz studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (2012).

Jednak to ortodoncja skradła moje serce i tej dziedzinie medycyny poświęcam głównie swój czas intensywnie rozwijając się i pogłębiając swoją wiedzę.

Ortodoncja to trudna dziedzina, wymagająca wielu wyzwań, ciągłego dokształcania się i perfekcjonizmu, czyli tego co jest zgodne z moją naturą. Ortodoncją zajmuję się już 8 lat. Od 2007 roku biorę udział w wielu szkoleniach oraz konferencjach z zakresu ortodoncji u znakomitych wykładowców krajowych i zagranicznych, tak aby nie zatrzymać się w swoich kompetencjach, ale leczyć coraz bardziej nowocześnie i skutecznie.

To właśnie potrzeba kompleksowego zrozumienia współczesnej, nowoczesnej ortodoncji i trendów światowych spowodowała, że zdecydowałam się na odbycie podyplomowych 3 letnich studiów specjalizacyjnych z ortodoncji na Donau University w Austrii. W 2014 roku ukończyłam je z sukcesem uzyskując tytuł Master of Science in Orthodontics.

Zawsze staram się oferować swoim pacjentom optymalne i indywidualnie dobrane metody lecznicze, tak aby efekt terapii był jak najlepszy, naturalny i trwały. Dbając o estetykę twarzy tak układam plan leczenia ortodontycznego, aby było możliwe nieusuwanie zębów (dużą wagę w planowaniu leczenia ortodontycznego przykładam do leczenia bezekstrakcyjnego).

Przy okazji staram się tworzyć przyjazną i miłą atmosferę.

Serdecznie zapraszam na konsultację i leczenie.

Oto niektóre z moich certyfikatów:

Chcesz otrzymywać od nas co miesiąc ciekawe informacje i bonusy?

Zapisz się na newsletter

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.

Subscribe to our newsletter

Zobacz przykładowy newsletter.
Szanujemy i chronimy twoją prywatność. Przeczytaj o naszej polityce prywatności.